Ученичка направи опит за самоубийство в Благоевград
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
17-годишно момиче направи опит за самоубийство. Инцидентът е станал тази сутрин в благоевградския квартал „Орлова чука“, пише infomreja.bg.
Преди 8 ч. тя опитала да скочи от терасата.
На място веднага са се отзовали линейка и спасители. До фатален край не се е стигнало, а момичето е отведено за психиатричен преглед.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари