Уникален клип стана тотален хит в интернет: Шофьор отказа да даде книжката си на полицай (видео)
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Кадър и видео: фейсбук
В социалните мрежи се завъртя видео, което показва как полицаи спират шофьор, който отказва да си даде книжката, защото служебните им карти са изтекли.
Клипът за часове събра хиляди споделяния и харесвания и се превърна в тотален хит, пише novini.bg.
Видеото е заснето на 8 май. Когато полицай му иска документите за проверка, мъжът настоява да види неговите, като се позовава се на чл. 170, ал. 5 от Закона за движение по пътищата. След като униформеният дава картата си, се оказва, че тя е валидна до 2016 г. и Душев отказва да покаже документите си, тъй като вече сме 2018 година.
„От последвалия разговор с униформените, подразбрах, че ЦЯЛАТА полиция е с изтекли стикери. А това означава, че в момента НЯМАМЕ полиция! И че година и половина сме НЯМАЛИ полиция! И ако е така, то всички съставени адм. актове за нарушения са – НЕВАЛИДНИ. Пращам този сигнал до медиите, да видим някой ще реаргира ли. А вие разпространете и предупредете всички – на основание чл. 170 ал. 5 от Закон за движение по пътищата, да изискват служебните удостоверения при проверка“, написа Душев в профила си във Фейсбук.
https://www.facebook.com/m.dushev/videos/1952185571478724/?t=0

Какво правим, ако получим фалшиво евро?
АСП: Помощите за месец декември 2025 г. ще бъдат изплатени в евро след 15.01.2026 г
Мира Добрева оплю любимеца на хиляди
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Йорданка Христова за пръв път разкри, че има две внучки
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”

Няма коментари