Тристранката се събира на извънредно заседание
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
www.expert.bg
Националният съвет за тристранно сътрудничество се събира извънредно днес, предава националното радио.
Първото за тази година заседание се свиква след внесено искане от КНСБ и ще се състои от 14 ч. в Министерския съвет.
Синдикатът настоява да обсъди с бизнес организациите и представителите на държавата актуалните проблеми в енергийния сектор.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари