Същество от друга галактика се появи в метрото (снимки)
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
www.blitz.bg
Странно създание, разхождащо се в тунелите на столичното метро, стресна софиянци. Негова снимка беше публикувана в социалната мрежа Фейсбук.
Човек с маска на извънземно се разходи в тунела на „Дружба 2“ и уплаши пътуващите с по-развинтено въображение, които решиха, че срещат същество от друга планета „Той и тунелът е боядисан като извънземен, така че всичко си е на мястото“, коментират във Фейсбук.
„Невероятно, те са там“, пише един от потребителите. Друг го контрира, че извънземните би трябвало да са зелени. „Тревата прави чудеса“, добавя дълбокомислено трети.


Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

И оп майтапи брат.