Спас Гърневски с остър коментар: Ако Елена Йончева беше в ГЕРБ, вече нямаше да е в парламента!

www.blitz.bg

БСП и президентът участват в акция за сваляне на демократично избраното правителство. Страната, която президентът зае в полза на БСП, беше видима. Това каза в сутрешния блок на Нова тв депутатът от ГЕРБ Спас Гърневски. „Управленската програма на правителството се изпълнява стриктно и коректно, България вече е незаобиколим фактор.

Недоволство винаги ще има, но вътрешната икономическа стабилност на България стана възможна, защото през последните 10 години правителството и местната власт създадоха условия за бизнес“, заяви Гърневски.

„Речта на Нинова по време на Конгреса и вчерашната реч на президента са недвусмислени – грубо посегателство срещу разделението на властите в страна – и от страна на БСП, и от страна на президента имаше грубо посегателство срещу независимата съдебна власт. Антикорупционният закон вече започва да работи, видяхте какви хора попаднаха под ударите му.

В България вече започва да се въвежда ред, няма недосегаеми хора вече“, подчерта депутатът от ГЕРБ. Той е категоричен, че в ГЕРБ хората, за които има съмнения, че са извършили престъпление, веднага се отстраняват. Ако г-жа Йончева беше в ГЕРБ, вече нямаше да е в парламента, заяви Спас Гърневски.

Тоя корумпиран дъртак за какво говори елате да видите какви ги е сътворил като кмет на Пловдив! Нямат срам!

Аз искам всички ГЕРБери да ги видя в затвора,защото унищожиха всичко създадено от нас и нашите деди и ни подлагат на американските подлоги,като дадохте златото ни и направиха американски бази без да плащат един лев на страната ни.

Дърто 🐷, прасе подкрепяно и облажено от Бойковата власт ! Когато беше по слаб окраде Пловдивската хазна пое пътя към София и там се УГОИ !!!

Primerqt s delyan dobrev go „dokazva“-nali?? Na lqjite krakata sa kqsi…

Всички червени,бивши и настоящи се обвиняват кой повече е ограбил от народа си.И Боко и Нинова,че и гъзоблизачите им вместо да се засрамят,само се лаят един други а иначе наредени един до друг на народната теапеза.

Гледай ти кой дава акъли ?!?! Тези при които няма един за пример !!!!!!!!!!!!!!

Когато през 1989 г.България под управлението на БКП фалира, го нямаше нито СДС , ниро ГЕРБ. Каквото си създадохте си го фалирахте.

И при ГЕРБ и БСП”кумонисти”много се краде,ако ги сменим. Ще дойдат по гладни!

Голяма нагла мъжка ку……….. ва.

това правителство не е избрано по димократичен начин

10 коментара

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …