Свободни места: Пътни полицаи се търсят във Варненско
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Областна дирекция на МВР във Варна обяви начало на прием на документи за желаещи да заемат вакантните младши изпълнителски длъжности „Младши автоконтрольор“ ІІ-І степен, съобщава „Булнюз”.
Свободните места са 15. От тях 10 са за сектор „Пътна полиция“, 3 за Районното управление в Девня и 2 в полицейския участък в Дългопол.
Кандидатите трябва да отговарят на няколко изисквания. Едно от тях е да не са по-възрастни от 40 години към датата на обявяване на конкурса. Това изискването не се прилага за кандидатите, които са бивши държавни служители на МВР, заемали длъжности по Закона за МВР или настоящи служители в министерството.
Освен това кандидатите трябва да имат завършено средно образование и да притежават свидетелство за управление на МПС категория „В“ или по-висока.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Синоптик: Идва затопляне, но за кратко
От днес 620,20 евро минимална заплата
Нинова нахока Румен Радев

Няма коментари