Родители записаха тайно медицинска сестра в детска ясла да сипе обиди към дете
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
„Млъкни, бе! Млъкни, бе! Млъкни, бе! Затвори си тъпата уста, бе! Затвори си тъпата уста, бе! Затвори си я, бе! Затвори си я, бе!”, крещи медицинска сестра на момиче в детска ясла. Записът е направен с помощта на скрито записващо устройство, монтирано в любимата играчка на малката Никол от София.
Родители й разказаха пред bTV, че решили да запишат тайно как минава денят му в детската ясла, тъй като момиченцето станало агресивно.
Никол е на година и седем месеца и още не може да говори. Родителите й обаче забелязали промяна в поведението й.
„Започнаха истерии, плач, свиване до стена с треперещи ръчички, агресия – започна да удря, да скубе”, каза Илиана Джонева.
„Вечерта, след като слушахме записа, изпаднахме в шок”, добавя бащата на Никол – Лориан Джонев.
„Какво искаш! Какво искаш! Мръсницо! Животно мръсно!”, крещи медицинската сестра.
„Чуват се удари. В рамките на пет часа четири пъти яде шамари. Записът е направен на 31 октомври в 27 детска градина”, заяви майката на Никол.
Родителите са подали жалба в районната администрация. А от Столичната община заявиха, че ще направят проверка за случващото се вътре.
Служителката от записа е медицинска сестра по заместване. Тя твърди обаче, че не е обиждала и удряла детето. И не чувства вина. Пред работодателя си обаче е признала за случилото се.
В обяснение до директорката на детската градина, служителката пише, че е била уморена и изнервена, затова се и случило това, каза пред bTV Галина Христова, директор на ДГ 27 „Детска китка“.
Директорката я е предложила за дисциплинарно наказание. Какво да бъде то трябва да реши кметът на район „Надежда“. Родителите настояват служителката никога повече да не работи с деца. И се надяват, че другите родители също ще бъдат нащрек за проява на агресия.

Тя беше гаджето на Камен Воденичаров, после животът й се обърна
БТВ на живо
Битка на поколенията в „Черешката на тортата“
Преслава: Подозират ме, че съм ромка или цоцоманка
Сашо Кадиев с шокиращи разкрития за ниските заплати на колегите си
Wizz Air стартира директни полети от София до Палермо и Тирана

Няма коментари