Разкриха го! Григор бесен, още не може да преживее загубата (снимка, видео)
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Интересни кадри зад кулисите на кортовете в Австралия показа официалната „Туитър“ страница на турнира.
Около час след поражението с 1-3 от Франсис Тиафо и пропуснатата възможност за класиране на 1/4-финал, камерите изловиха Григор и ментора му Андре Агаси, пише Блиц.
Легендата стана да поздрави Новак Джокович, с когото работи доскоро, а на заден план се видя как Димитров преживява загубата. Българинът беше скрил лицето си с шапка и нервно стискаше бутилка с минерална вода.
All love between @DjokerNole and @AndreAgassi 🙏#AusOpen pic.twitter.com/gtBphGyUyX
— #AusOpen (@AustralianOpen) 20 януари 2019 г.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари