Протест: Столичанин плати паркинг с 42 кила стотинки
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Столичанин избра да плати годишния си абонамент за паркиране в центъра на София с 42 килограма стотинки. Той направи това в знак на протест срещу Центъра за градска мобилност, съобщава Dnes.bg.
Мъжът дължи общо 300 лева – 100 за личния си автомобил и 200 – за служебния.
Машина брои жълтите стотинки повече от час.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари