Приеха Йосиф Кобзон в болница
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Руският певец Йосиф Кобзон бе приет в московска болница, предаде РИА Новости, цитирана от „Пик“.
От канцеларията на заместник-председателя на комисията по култура в Държавната дума (долната камара на федералния парламент) потвърдиха информацията. „Да, господин Кобзон е хоспитализиран. Постъпването му обаче е свързаност с рутинни прегледи. Неговото състояние е прекрасно и днес той беше изписан от здравното заведение“, каза говорителката на депутата Варвара Виноградова.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари