Парламентът отхвърли вота на недоверие към правителството
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Парламентът отхвърли вота на недоверие към правителството „заради провал в областта на здравеопазването“, пише Дарик.
От гласувалите 232 депутати 99 бяха „за“, а 133 против, без въздържали се.
В подкрепа на вота на недоверие гласуваха депутатите от БСП и ДПС, а против бяха депутатите от ГЕРБ, Обединените патриоти и „Воля“.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари