Огромна дупка се отвори на столично кръстовище
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Огромна яма затрудни движението на столично кръстовище. Дупката се отвори на улиците „Цар Шишман” и „Иван Вазов”. Пътната настилка в района е била наскоро ремонтирана, предава Би Ти Ви.
Пропадането е било причинено от авария в системата на „Топлофикация”. На мястото вече текат ремонтни дейности за запълване на дупката.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари