Нежното острие на ГЕРБ: Дали на „Позитано“ ще нашляпат Радев?
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Нежното острие на ГЕРБ Десислава Атанасова направи доста интересен коментар на вчерашното изказване на президента Румен Радев. По време на обръщението си той заяви, че „държавата се дави в скандали, но оставките вече не са решение“.
„Нелепият говорител на Иво съобщи, че Петрова и ония с 1,8 %, не са алтернатива. Не беше нужно да се губи ефирно време. Това го знаем“, написа Атанасова.
![]()
Малко след това тя обаче продължи с доста интересен коментар:
„Радев днес зачеркна „Визията“ на Петрова, като съобщи, че новите избори не са алтернатива! Дали, утре ще има пресконференция на „Позитано“ или Вицето ще го нашляпа?“.
![]()

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Колкото нежно,толкова и тъпо!