Надежда сред пепелта: Четящи българи събират дарения за изгоряла библиотека в село Гложене
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
„До всички четящи, които искат да дарят книги за изгорялата читалищна библиотека в село Гложене! Който е следил предишната публикация знае, че аз се заех да движа кампанията от Враца. След разговори с кмета на селото Петко Петков и с директора на читалището Виолета Иванова стигнахме до извода, че най-удачният вариант е книгите да се изпращат до мен. Поемам пълната отговорност да ги съхранявам до края на кампанията. След определен срок, който можем да измислим заедно, книгите ще бъдат занесени в Гложене. Кметът се ангажира да изпрати служебния автомобил, за да ги вземат, и да осигури помещение в кметството, което да бъде обособено като временна библиотека.
Тъй като на адрес е доста ангажиращо, разговарях и с куриерска фирма „Еконт“. Служителите заявиха, че няма проблем да изпращате даренията си до техен офис, а аз да минавам да ги взимам, да речем веднъж седмично. Така излиза по-евтина доставката, която трябва да е за ваша сметка.
Ако всички са съгласни с тези условия, оставям данните си и адреса на офиса на куриерската фирма. Оставам насреща за всякакви въпроси и предложения.
Анна Георгиева, тел. 0877122007
Адрес: гр. Враца, до офис на „Еконт“ – площад „Руски“
П.С. Ще направя списък с всички дарени заглавия, за да сте сигурни, че няма нередности и че нищо не се е „загубило по трасето“.“


Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Няма коментари