Мира Бенатова с яростна атака срещу институциите за сринатия търговски регистър
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Журналистката Миролюба Бенатова изригна остро в личния си профил във фейсбук срещу поведението на институциите след сриването на търговския регистър преди дни.
Тя недоумява как е възможно те да твърдят, че няма опасност от злоупотреби, след като липсват факти, и как се поддържа самия регистър, че се е сринал.
Ето какво написа Бенатова:
„Всички отговорни фактори се надпреварват да твърдят, че:
– няма опасност от злоупотреби
– няма изчезнали данни
И нито един факт. Кой и как поддържа тия системи, та се сринаха.”

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари