Милко Калайджиев: Да кажем, че ще съм най-усмихнатият кмет
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Може тази политическа партия да ме издига, но аз не съм казал да. Не съм направил нищо, а те започнаха да ме плюят. Както може да ме обичат хората, така може и да не ме обичат. Само се шегувам като започнат да идват избори и хората започват: „Айде, бате Милко, ще гласуваме за теб“. Това заяви Милко Калайджиев в ефира на Нова телевизия по повод информацията, че ще е кандидатът за кмет на Свиленград от листата на ДПС.
„Да кажем, че аз ще съм най-усмихнатият кмет. Обичам да ходя между хората. Отивам за кмет и ме предават ,и Милко става аутсайдер, а Милко не обича да е такъв“, каза още той.
По думите му един кмет е нищо без екип и без специалисти.
„Нямам шофьор, защото вярвам само на себе си. Доказах, че не съм чалгар“, заяви още Калайджиев.
Той сподели, че близнаците му учат медицина и архитектура. „Не съм им купувал нито коли, нито апартаменти. Откъде да им ги купя, аз да не съм милионер“, каза той.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Няма коментари