Махат жълтите павета пред СУ, били много хлъзгави
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Поредно недоволство от ремонтите в центъра е на път да разтърси София. Този път промяната засяга един от станалите нарицателни символи на центъра на българската столица – жълтите павета, пише Dnes.bg
Реконструкцията на градинката между СУ „Св. Климент Охридски“ и Народното събрание е в разгара си. Премахнати са обаче жълтите павета.
На тяхно място има гранитни плочи, съобщава Bulgaria ON AIR.
От общината обясняват, че причината е, че жълтите павета били много хлъзгави за пешеходците и се премахват за удобството на гражданите. От управата уточниха още, че извадените павета се почистват и пазят и ще бъдат употребени при бъдещи ремонти.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари