Мартин Карбовски: Босия е на крачка от смъртта, а някои се тревожат за „честта“ на властимащите!
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Босия е на крачка от смъртта, а някои се тревожат за „честта“ на властимащите! Така коментира Мартин Карбовски мнението на потребител във фейсбук, който нарече Босия „Този деградирал тип трябва да се извини“.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари