Камери на МКС заснеха странни обекти, а youtube веднага гръмна: „Извънземни са“
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Външните камери на МКС заловиха необичайни обекти, които изглеждат като извънземни кораби. UFOlogy анализира скорошен видеоклип, направен в космоса. На публикуваните кадри се виждат две НЛО, които летят едно до друго, сякаш са предварително планирали тази среща, пише Diskover24, цитиран от блиц.
Някои потребители предполагат, че единият от обектите се явява мистериозният спътник на извънземните „Черният рицар“. Второто тяло е неговото отражение. Въпреки това, във всяка версия тези НЛО се считат за извънземни кораби или устройства. Скептичните потребители обаче не са съгласни с тези открития. Те са сигурни, че на камерата са заснети обикновени космически отпадъци. Позицията на НАСА остава на същото ниво – извънземните не съществуват.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари