Измамници лепят фишове за неправилно паркиране в София
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Снимка: Нова Тв
Измамници лепят фишове за неправилно паркиране и „глобяват“ в София. Истинските инспектори имат баджове на якетата. Задължително, когато осъществяват обход, инспекторите са по двама. Никога не поставяме фишове на предното стъкло, а констативен протокол, обясниха от Столичния инспекторат, съобщи Нова Тв.
Наложените глоби никога не се плащат на ръка. По това също гражданите могат да разберат, че инспекторите са фалшиви. Подали сме сигнал до полицията и смятам, че съвсем скоро ще разберем кои са мнимите инспектори, посочиха още от Столичния инспекторат.
Оттам призовават гражданите, които установят върху автомобилите си такъв фиш, незабавно да се обадят в най-близкото Районно управление на СДВР, в Столичен инспекторат на телефон 029875555 или да сигнализират на електронна поща [email protected].

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари