Задържаха колоездача, който помете дете и избяга
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
По информация от МВР мъжът, който блъсна дете и избяга, е задържан.
За „Здравей, България“ по Нова телевизия майката на пострадалото момиченце разказа за ужаса, който семейството изживяло.
Майката и детето се разхождали в сряда в Южния парк, пише novini.bg.
„Докато се разхождахме, коментирахме с родителите, с които се разминавахме, че е като магистрала“, посочи жената.
Тя обясни, че била в гръб на колоездача, но успяла да види сблъсъка и как мъжът влачи детето й.
„Времето ми се видя много дълго, нямам точна представа, само видях на какво разстояние влачи моето дете“, допълни майката.
Жената взела детето изпод задната гума на велосипеда. Мъжът минал през корема на детето. Майката веднага потърсила Бърза помощ и полицията. Сега момиченцето е със счупени кости на едното краче.
„Спря, ослуша се какво става и според мен когато ситуацията разбра, че е по-тежка, избяга“, заяви жената.
Според нея трябва да се засили контролът.
„Изтеглихме късата клечка нашето дете да бъде блъснато“, допълни майката.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир
БТВ на живо

Няма коментари