Варненка получавала редовно пари от Германия, но без да плаща данъци

Подсъдима за неплатени данъци в големи размери бе освободена от наказателна отговорност с налагане на административно наказание, съобщиха от Окръжна прокуратура, съобщава „Дарик Варна“.

Това се случи, след като 41-годишната Ю.С., която е с чисто съдебно минало и не е освобождавана досега от наказателна отговорност, е  заплатила дължимите данъчни задължения заедно с лихвите. Съдът й наложи административно наказание глоба в размер на 1800 лева.

Жената била подпомагана финансово от свой познат, който развивал бизнес в Германия. Лично или чрез свои работници той изпращал на Ю.С. преводи чрез системата „Western Union“. Общата сума, която Ю.С. получила за периода 2014 – 2016 г., била 47 841 лева.

За получените суми подсъдимата била задължена като физическо лице да заплати данъци в размер на 4784 лева. Тя обаче не подала нито данъчна декларация за доходите си, нито платила задълженията си.

Присъдата на Варненския окръжен съд подлежи на обжалване пред Апелативния съд.

Вампири че ъой може да и връща заем или да ги изпраща да му ги пази.Аз ще работя и ще помагам на близките си да оцеляват а тия кръволоци и данък ще искат да им плащам.

БОКЛУЦИ МРЪСНИ НЕ ВИ ЛИ СТИГНА ЧЕ ИЗКРАДНАХТЕ ДЪРЖАВАТА МАЛКО ЛИ ВИЕ И СЕГА ИСКАТЕ ДАНЪЦИ ДА ПЛАЩАМЕ НА НЕЩО КОЕТО НИ Е ДАДЕНО ДАРОМ НЕМАТЕ ЛИ ГРЕХ ЗАЩОТО НИЕ ЗНАЕМ ЧЕ НЕМАТЕ СРАМ ДАНО БОГ ВИ НАКАЖЕ С ГНЕВА СИ НАЖИВО ДА ВИ СЕ СКАПАТ МЕСАТА И ПОСЛЕ ДА СИ ОТИДЕТЕ В АДА ТАМ ВИЕ МЕСТОТО ИЗЕДНИЦИ КРЪВОПИИЦИ БОГ ДА ПОМОГНЕ СВЕСНИ ХОРА ДА УПРАВЛЯВАТ НАШАТА МИЛА БЪЛГАРИЯ АЗ ВЯРВАМ ЧЕ ЩЕ БЪДЕ ЕДИН ДЕН

Ami nie sled kato si malchim ima oshte da ni eb*t

А циганите дето имат палати и карат скъпи коли а жените им не работят като нас и живеят охолно………ТЯХ,ТЯХкой ги разследва …..?Пита ли ги някой откъде са им доходите?Карат ли ги да ги декларират???Ей затова бягат българите.Ама като опустее тази страна да видим откъде ще им плащат.В момента се извършва геноцид на българите в собствената им държава.

Neli Atanasova ne stava vapros za opredelena grupa a zs vsicki.Ti zasto se hvsstas za huyat na ciganite sigorno e po golyam

Това не е нормално. Човекът е платил поне 20% данък печалба в Германия. Къде отиде спогодбата за двойното данъчно облагане??????

Няма начин два пъти да плащаш данъци.Това са измислици.

7 коментара

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …