Борисов: Не очаквайте и от мен да галя козички
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
„Не очаквайте от мен и аз да галя козички. Престанете да плашите хората“. Това заяви премиерът Бойко Борисов в коментар на проблема с чумата по дребните преживни животни, предаде Нова тв.
Попитан дали ще вземе специално отношение по проблема, Борисов заяви, че има власти, които „действат според закона и са си казали думата“.
По време на карантинния период лидерът на БСП Корнелия Нинова погали коза пред камерите и фотообективите в Странджанско.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

КОЗИЧКИ НЯМА ДА ГАЛИТЕ,АМА ПАРИЧКИ И ЕВРО ФОНДОВЕ ЛАПАТЕ !!!
КОЗИЧКИ НЯМА ДА ГАЛИТЕ,АМА ПАРИЧКИ И ЕВРО ФОНДОВЕ ЛАПАТЕ !!!