Борисов: В България не сме егоисти, ще учим китайците как се работи
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
В България сме се старали винаги да не проявяваме егоизъм, целите Балкани да са силни.
За съжаление сме доста по-назад, но сега имаме историческа възможност да променим ситуацията, заяви премиерът Бойко Борисов по време на Седмата среща на върха „16+1“.
Той разкри и че ще бъде създаден общ център за обучение и образование на китайския бизнес как да работи в ЕС и какви са европейските правила.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари