Бойко Борисов след убийството в Ботевград: Сутринта се накарах на МВР
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Накарах им се сутринта, събрах ги, сами да си направят изводите както МВР, така и директорът на областната дирекция. Това заяви премиерът Бойко Борисов в отговор на въпроса как оценява работата на МВР по случая с избягалия затворник Владимир Пелов, който снощи беше застрелян в Ботевград.
Ще изчакаме министърът да се върне от чужбина, има много какво да говорим, подчерта Борисов, пише btvnovinite.bg.
Той е гост на откриването на завод на германска фирма в Божурище.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари