Бойко Борисов във Фейсбук за изгорелите със застраховки в „Олимпик“: Като стане нещо искаме държавата да помогне
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Бойко се включи от Стара Загора във Фейсбук и обясни ситуацията около изгорелите застраховки в „Олимпик“.
„Ще положим всички усилия да помогнем, до колкото ни позволява законът, на клиентите на кипърската застрахователна компания, която е в ликвидация. Когато стане нещо, искаме държавата да помогне. Само че тя е на данъкоплатеца и когато кажем, че държавата трябва да помогне, това означава, че всеки от нас отделя от данъците си за тази сфера.
“

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари