„Барбитата“ в Перник завършиха, шикозните им абитуриентски тоалети взеха акъла на миньорския град (снимки)
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Снимки: ZaPernik.com
Абитуриентите на Професионалнатата гимназия по икономика закриха тазгодишните балове в Перник. Бъдещите икономисти, банкери и митничари прекрачиха прага на ресторант „Струма“, броейки от 1 до 12 и с високо вдигнати глави.
Балът свърши. Остават незабравимите емоции, пише ZaPernik.com.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари