Зрителите видяха нещо странно със Сашко при първата му поява

Блиц Новини

Кадри Нова ТВ

Драмата със Сашко се превърна в риалити шоу. Повечето хора дават уж загрижено мнение, но истината че за тях случаят си е поредния сеир.

След мъчително деветдневно издирване и толкова престой в болницата Сашко се прибира у дома.
Вече е много по-добре. Той ходи повече, в добро настроение е, рисува. Първата му рисунка беше нещо като огньове, дървета, храсти. Чете книжки за вълшебната гора, сподели бащата на момчето Александър Цветанов.

Много доброволци, полицаи, водолази, планински спасители търсиха денонощно детето. На всички тях бащата е безкрайно благодарен, че не се отказаха, имаха вяра и продължиха докрай.

Аз самият си имах убеждението, че е жив и трябва да го намерим, обясни той. Разследването продължава и те ще установят дали е имало външна намеса в изчезването му. Аз четох през тези дни за други деца с подобен проблем, че също са издържали. Сашко е герой.

Бащата сподели още, че никой не го е заплашвал и искал откуп от него. Детето е било дехидратирано и много гладно. Цветанов сподели, че искал банани, баница, кроасани.

Много хора искрено и от душа се радват за щастливия завършек на това приключение за Сашко.

Браво. Радвам се за Саши, той стана герой и накара добрите хора да се сплотят и с болка и молитви го измолиха пред Бог да го спаси.Жив и здрав да си Саши и никога да не се случва това,което ти се случи мило дете на теб и на никой по света. Бъди благословен от Бог и хора.

Други все още не са убедени, че това не е нагласено и няма намеса на външни хора, че и извънземни.

Баща му преди дни беше казал категорично, че Сашко няма да може да разкаже какво се е случило заради специфичното си състояние.

Зрителите обаче забелязаха, че детето все пак отговоря разумно и вероятно може да разкрие някои неща.

Не знам какъв герой е Сашко и какво геройско извърши, герои са тези които девет дена непрекъснато го търсеха включително и кучетата

Хубавото от всичко че детето е намерено и е живо и здраво но бащата няма как да не знае как е изчезнал Сашко и го няма толкова дни,това не е игла че да я загубиш

Нещо го тормози това дете!? Щом може да говори, дано каже нещо на татко си!!! Или да нарисува нещо! Да не е заплашено детето от хората, които го бяха отвлекли???? По лицето му на снимката личи много, че го тормози нещо!? Милото, не трябва да се страхува, а да каже. Да има човек винаги със него и на училище,в къщи и на разходка,за да е спокоен! Да е жив и здрав и да се успокои вече,да си почине в къщи!

Нищо такова не е преживял, не го ли разбрахте?! Това е вашата душа, а не неговата. Той се е крил от спасителите и е бил много щастлив. Той е като планинарите – знам го от собствен опит. Животните са подобни – няма никакъв страх.

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …