Зрителите избухнаха срещу шеф Ангелов след снощи

Hell's kitchen

Кадри БТВ: Зрителите изригнаха срещу шеф Ангелов след изгонването на Богомил от Hell’s Kitchen

Кухнята на ада изхвърли добър играч, който не успя да се разгърне и да покаже на какво е способен.

Богомил изхвърча още при първата грешка в кухнята и не получи никакъв шанс за поправка. За разлика от него дуетът майка и син все повече дразнят колегите си и зрителите пред екрана.

Много критики отнесе шеф Ангелов, че някак побутва най-възрастната участничка Клавдия, като прие от нея дори и празна чиния, но не я изгони. През цялото време синът й Асен, въпреки че бе натоварен с огромната задача да води кухня помагаше на нейната станция и дори когато видя, че не се справя я смени на по-лека.

Всичко това не остана скрито от зрителите и те възроптаха срещу тази несправедливост.

От всички сезони, които съм гледала за първи път не виждам “готвач”, който да заслужава победата, единствен Богомил имаше знания, качества и умения…Просто не мога да повярвам на “сценария” тази година- майката готвачка дето не знае печката да си включи, кой тиган за какво е, омаза всичко около себе си и синчето алкохолик, Венелин, който нищо не видяхме от него от началото, двете плашливи девойки в червения отбор..и Накрая Богомил си тръгва…Определено последен епизод, който гледах!!! 😖

Ама защоооо??????? Не разбрахме,какво толкова направи,че го изгонихте??? На тези,които не трябва да им се дава шанс давате по 10000000…… шанса! А на Богомил нито един ! Все едно 5 резервации не са се нахранили заради него🤔🙄🤦🏼 Ама много нелогично! Ще гледаме Асенчо и мама 🙄 Ще плачем и така..

Hell's Kitchen

Изгубихте ме като зрител и този сезон, както и миналия….няма с какво да задържите вниманието ми! Това е предаване за професионални готвачи, които все по- рядко се срещат в него!

Хайде бе!!! Още от началото ли започнахте да гоните най-добрите?!? Явно с всеки следващ сезон ще еволюира тази идея. 😒😒 За следващите сезони не си правете изобщо труда да взимате хора, които могат да готвят, по-добре запълнете само с драматизанти, то явно лека-полека ще се превръщате в Биг брадър ..

Тцтцтц…….. Шеф Ангелов много ме разочаровахте…………….
Явно харесвате палячовци и ревльовци но не и сериозни хора, Богомил направи грешка и веднага вън, а други които постоянно правят издънки за тях си затваряте очите! Асен и Васил водеха 2-те кухни и казахте че един от тях ще си тръгне ако не се справи? И какво стана та не вечеряхме🤔

Hell's Kitchen

Дуото дразни абсолютно всички в отбора на сините, дори някои възроптаха от наливането на Асен с алкохол от рано сутрин. Този факт със сигурност на убягва от погледа на шеф Ангелов и може би съвсем скоро ще вземе мерки по този въпрос.

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …