БГ звезди

кадри bTV

Аграрното риалити „Фермата” отива към финала си и всеки от участниците се опитва да стане максимално симпатичен на зрителите.

В последното събиране за споделяне на лични чувства, наречено „Кръгът на истината”, участниците във формата направиха всичко възможно да покажат дълбоките си емоции. За добро или за лошо, усещането от него беше по-скоро за лицемерие и за манипулации по пътя към заветната награда от 100 000 лева.

Началото беше по-скоро забавно и любопитно, защото Аксения поиска да знае мнението на Камелия за себе си. Двете предстои да се изправят в двубой една срещу друга, който ще остави само една от двете дразнителки в този сезон на шоуто в играта. Камелия се напъна и доста лицемерно изрече няколко комплиментка за конкурентка си. Най-накрая обаче не издържа и каза, че все пак в Аксения има нещо „чалгаджийско”, което продължава да я дразни.

„Чалга” в хубавия смисъл на думата, все пак 60-70% от българите слушат такава музика”, побърза да се намеси продуцентът Андрей, да не би пък чалгаджиите пред екрана да се засегнат. Аксения пък продължи да тормози останалите фермери с въпроси, дали най-сетне са почнали да я харесват.

„Ти добре ли си?!”, така отвърна Иван на въпроса дали биха били приятели с Аксения в реалния живот. След кратка пауза той добави, че естествено би бил приятел с нея, но някак си думите му не прозвучаха много убедително.

След това в „Кръга на истината” започна реването. Първо Валерия за пореден път се разплака заради Гечо, който беше изгонен именно заради нейното настояване, че я е ударил. След това Веселка също плака, разкривайки без ясна причина, че преди година е изгубила майка си. Тя сподели, че се е молила Господ да вземе от нейните години, за да ѝ ги даде на нея. Серафим обаче реши, че не може да остане по-назад и веднага разказа през сълзи, как изгубил баба си и брат си. Загубите на близки винаги са тежки, но след изповедите остана усещането, че едва ли не Веселка и Финци се състезават да покажат кой е страдал повече.

Финалът на лицемерните изповеди сложи самият водещ и продуцент Андрей, който заяви, че в досегашните сезони винаги си е позволявал да се изказва по важни теми за обществото ни, но този път няма да го направи. Това изказване е меко казано странно, след като той и колегата му Иван постоянно дават оценките си за това, което става в стопанството и обясняват на зрителите какво трябва да мислят. Именно в този сезон обвиненията към продуцентите са най-много за манипулиране на събитията във „Фермата” с действията или бездействието си.

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …