Зрителите бесни на Мартина след думите й сутринта по БТВ

Блиц Новини

Кадър видео БТВ

Лавина от коментари се изсипа след участието на Мартина в „Преди обед“ при Деси и Сашо. Тя сподели пред водещите, че не са показали истинското й лице и положителни черти, и че тя в действителност е добра, грижовна и смела. С тази поява в ефир тя не успя да промени мнението на хората за себе си, напротив затвърди всичко, което се изписа за нея докато беше в стопанството, дори обиди зрителите.

Верно!!??
Чух те сутринта, че каза, “ тия, които пишат в социалните мрежи не са обществото“!!
Е, наглостта ти няма граници.
Бих ти го казала и в очите, но си ми противна и не искам да се срещам с такъв лош индивид като теб.
А как само се изпъчи като каза, че третия ти мъж работи в телевизия.
Е в коя де???

Проблема е ,че Мартина не осъзнава въобще за какво иде реч…и всичко това ме навежда на мисълта ,че има голям медицински проблем с ЕГОТО … АКО ХОРАТА ПИШЕЩИ В СОЦИАЛНИТЕ МРЕЖИ НЕ СА ЧАСТ ОТ ОБЩЕСТВОТО,както е според нея…, ТО ЗНАЧИ ЧЕ НЕ СИ ДАВА СМЕТКА ЗА КАКВО СА СОЦИАЛНИТЕ МРЕЖИ …Тъжно е ,че не го осъзнава,а тя има и много добри качества ,които ако се насочват в правилната посока ,ще успее в много направления в живота…Дано !!!

Мартина,аз не те познавам,но от това което беше,не направи добро впечатление и ти доста си поспиваше,ръката те заболя,боядисваше се,ама и битките накрая като че ли бяха само за теб(силови),така че не упреквай никого,ами ако другите кажете че.битките са за теб,така че жива и здрава бъди и нямаше нужда от модно ревю,Фермата вече свърши ,зрителя даде своя вот(както всяка година) Всички да са живи и здрави.Весели празници!

Вие с Кирил си получихте заслуженото , а с вас и цялата ви група ! Хора които се пръскат от злоба и ненавист , от прекомерна самозабрава и самовлюбеност , такива които могат да кълнат другите , да ги обиждат с грозни думи л,,,о и тем подобни – а после ходят да се кръстят и да се молят на Господ! Та той нали е навсякъде дори и където няма камери и вижда “ светлите ви дела „. Не ви видях гордо вдигнатите глави и умението до уважаваш спечелия , а се изхлузихте като …. вие си знаете ! ДА НО ТОВА СТЕ ВИЕ , НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ НАДСКОЧИТЕ , ТОВА КОЕТО НЕ ПОКАЗАХТЕ ЗНАЧИ НАИСТИНА ГО НЯМАТЕ ВЪТРЕ ВЪВ ВАС !!!

Няма коментари

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …