Зрителите бесни на Камелия от Фермата: Така не съм ругал от нерви

Блиц Новини

Кадри БТВ

Изключително напрачива, с високо самочувствие без покритие, стигаща до „безочливост“ – това са малка част от оценките на зрителите за поведението на ратайката Камелия в стопанството на „Фермата“.

Нарочно или не тя срина отбора си с непростимите гафове в обора. Нежеланието й да допусне някой да й помага, доведе до непростима небрежност, мухлясала храна и гладни животни.

Въпреки, че през цялото време самата тя гонеше тези, които наистина предлагаха помощта си каза, че никой не й се е притекъл на помощ и обвини за всичко фермера Влад.

Как можахте да орезелите цялата храна на животните, беше бясна наставничката Бети, след като видя съсипаните бали. Мухлясало, там не се диша, а камо ли да се даде на животните. Това е престъпно поведение спрямо животните.

Оправданията на Камелия започнаха веднага щом се прибраха в стопанството.

Само днес беше затворена вратата на животните, незнам защо я затворих, извинявам се.

Зрителите са изключително възмутени от наглото й поведение, няма коментар, който да е в нейна полза.

Много риалита съм гледала, но никой участник не ме е дразнил толкова, колкото Камелия….винаги е права, никога не е виновна, винаги безгрешна, пълна скръб…/за първи път някой ме кара да ругая от нерви/

Само да си припомним нещо, какво се случи след излизането на Елена от фермата.. Влад стана фермер, също и изтъкна как първата работа след напускането на „приятелката и“ то Камелия е пренаредила вещите си. Което и го излъчиха, как със доволна усмивка се настанява, леглото е само за нея, и в очакване да стане фермер.
Е от момента в който стана ратай игра сечено на Влад, главно от яд и злоба, било то и да не излиза на арената.
Жалко че такива типажи като нея заемат ефирното време..

 

Камелия!!!!
Наведи глава и замълчи…
Е такава наглост и безочие.
Не стига,че не си свърши работата сега друг и е виновен.
Какво и е виновен фермера на тази????
Човека се опитва да и обясни тя само кряска и сега се опитва да го изкара него виновен.
Долна постъпка. Достойно е като си сгрешил да си признаеш и да замълчиш а не да хленчиш търсейки вината за собствената си грешка у друг.

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …