Жоро се напи във „Фермата“ и започна да обижда наред
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, Незабавни статии

Кадри видео БТВ
В страни от всички скандали, случващи се в стопанството строителят Жоро кротко се почерпи, докато останалите водеха ожесточени битки един срещу друг. След като му дойде вдъхновението той реши да постави на място всички участници, като за речта си избра Любо.

„Моят врат е дебел, защото играя сам за себе си! Сред мъжете тук не видях вълци като мен, а само чакали и хиени, ядящи мърша!“.

Шокиран от думите на строителя, бизнесменът го нарече „абсолютно просташко“. Актьорът Кирил, който също чу обидите, на свой ред се възмути и описа автора им като „утайка“ и „боклук“. Самият Жоро обаче не се разкая. „Когато си кажеш мнението и от него някой го заболи, ставаш простак“, заяви той.


Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите
Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари