Коментари на: Жена от Пловдив: Приключвам с Булсатком https://vihrogon.bg/zhena-ot-plovdiv-prikljuchvam-s-bulsatkom/ Сайтът на свободния дух Tue, 06 Oct 2020 12:34:55 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/zhena-ot-plovdiv-prikljuchvam-s-bulsatkom/#comment-20770 Tue, 06 Oct 2020 12:34:55 +0000 https://vihrogon.bg/?p=85469#comment-20770 В отговор на Анонимен.

9

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/zhena-ot-plovdiv-prikljuchvam-s-bulsatkom/#comment-20768 Tue, 06 Oct 2020 04:23:09 +0000 https://vihrogon.bg/?p=85469#comment-20768 В отговор на анти.

Отдавна минах по същия път.Отказвайте се не си хабете нервите на тях не им пука за нас

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/zhena-ot-plovdiv-prikljuchvam-s-bulsatkom/#comment-20764 Mon, 05 Oct 2020 17:44:15 +0000 https://vihrogon.bg/?p=85469#comment-20764 Отдавна ги отсвирих ужасни са.

]]>
От: анти https://vihrogon.bg/zhena-ot-plovdiv-prikljuchvam-s-bulsatkom/#comment-20761 Mon, 05 Oct 2020 10:17:22 +0000 https://vihrogon.bg/?p=85469#comment-20761 От две години съм ги отсвирил. Наблъскали ми пълно Румънски и Руски програми и се бият в гърдите че са големата работа, с не знам си колко програми предлагали.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/zhena-ot-plovdiv-prikljuchvam-s-bulsatkom/#comment-20760 Mon, 05 Oct 2020 07:57:34 +0000 https://vihrogon.bg/?p=85469#comment-20760 В отговор на ЛЕСИЧКИ.

Подайте жалба!

]]>
От: Един https://vihrogon.bg/zhena-ot-plovdiv-prikljuchvam-s-bulsatkom/#comment-20759 Mon, 05 Oct 2020 07:04:36 +0000 https://vihrogon.bg/?p=85469#comment-20759 Също съм недоволен поради ред причини и няма на кого да се „оплачеш“,но съм принуден да ги търпя защото нямат конкуренти…,само при тях е възможно втори приемник да носиш със себе си където и да е,много са недоволните.Един пример само: дойдеш си в отпуск на 26 число и ще стоиш в къщи две недели,..искат да платиш такса за двата месеца,а не от дата до дата…и още много…,кел файда от писането ни,…

]]>
От: ЛЕСИЧКИ https://vihrogon.bg/zhena-ot-plovdiv-prikljuchvam-s-bulsatkom/#comment-20758 Mon, 05 Oct 2020 06:35:18 +0000 https://vihrogon.bg/?p=85469#comment-20758 Е ТЕ ТАКА,ЧАК ДО КРАЯ НА СВЕТА!

]]>