Здравният министър Стойчо Кацаров се вакснира в частна поликлиника
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

стнимка: Фейсбук/Министерство на здравеопазването
Министърът на здравеопазването д-р Стойчо Кацаров се ваксинира срещу COVID-19. Ваксината на Janssen му бе поставена в Медицински център „Ориндж“. Това съобщиха от здравното министрество в страницата си във Фейсбук и публикува снимка от поставянето на инжекцията.
Министърът благодари за съдействието и професионализма на управителя доц. Спас Спасков, добавят от министреството. Спасков е бивш шеф на „Пирогов“.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари