Коментари на: Здравният министър: Онлайн обучение и за учениците от 5-ти до 7-и клас https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/ Сайтът на свободния дух Wed, 11 Nov 2020 06:58:42 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/#comment-21651 Wed, 11 Nov 2020 06:58:42 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86859#comment-21651 В отговор на Разочарована.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/#comment-21645 Tue, 10 Nov 2020 21:38:24 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86859#comment-21645 В отговор на Разочарована.

То от всяко дърво ако ставаше свирка, нямаше да ги има тия професии- учители!

]]>
От: Разочарована https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/#comment-21637 Tue, 10 Nov 2020 17:15:05 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86859#comment-21637 В отговор на Мими.

„Мили мами“- МИМИ и МАГИ, ограмотете първо себе си, а после мислете за тази на децата си! Възпитавате ВИЕ, учителят надгражда! Не бягайте от тази отговорност, та това са вашите деца- за цял ЕДИН живот!!!
Здраве за всички!

]]>
От: Разочарована https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/#comment-21636 Tue, 10 Nov 2020 17:13:55 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86859#comment-21636 „Мили мами“- МИМИ и МАГИ, ограмотете първо себе си, а после мислете за тази на децата си! Възпитавате ВИЕ, учителят надгражда! Не бягайте от тази отговорност, та това са вашите деца- за цял ЕДИН живот!!!
Здраве за всички!

]]>
От: Разочарована https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/#comment-21635 Tue, 10 Nov 2020 17:11:59 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86859#comment-21635 „Мили мами“- МИМИ и МАГИ, ограмотете първо себе си, а после мислете за тази на децата си! Възпитавате ВИЕ, учителят надгражда!. Не бягайте от тази отговорност, та това са вашите деца- за цял ЕДИН живот!!!
Здраве за всички!

]]>
От: Мими https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/#comment-21628 Tue, 10 Nov 2020 13:17:10 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86859#comment-21628 Не съм съгласна пълен ужас е първо че когато се натовари не пуска всички в онлайн стаята и тогава детето не може да учи часовете са намалени и урока се скъсява който иска да си пуска децата който не иска да сиго държи вкъщи

]]>
От: Възмутен https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/#comment-21627 Tue, 10 Nov 2020 12:32:00 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86859#comment-21627 В отговор на МАГИ.

И кое е по-важно сега, обучението да е наред или хората да останат живи? Аман от „умници“, дето все разсъждават за обучението!

]]>
От: МАГИ https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/#comment-21624 Tue, 10 Nov 2020 11:47:50 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86859#comment-21624 В отговор на [email protected].

ХА ХА ХА ВЛЕЗТЕ В ЧАС ,ОНЛАЙН НЕ Е ОБУЧЕНИ ,А САМО УВРАЖДАНЕ НА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА !

]]>
От: sstoyanova_8000@abv.bg https://vihrogon.bg/zdravnijat-ministar-onlajn-obuchenie-i-za-uchenicite-ot-5-ti-do-7-i-klas/#comment-21618 Tue, 10 Nov 2020 09:57:56 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86859#comment-21618 Обстановката с Корона вируса е повече от сериозна. Училищата и Университетите са развъдник на инфекцията. Нека всички минат на дискриминационно обучение или учебната година да се измести с 3 месеца напред. Така ще се облекчи Здравната система, ще се запази здравето на учителите и лекарите, по-малко заразени ще има. НА ПЪРВО МЯСТО Е ЗДРАВЕТО И ЖИВОТЪТ НА ХОРАТА.

]]>