.м
]]>То от всяко дърво ако ставаше свирка, нямаше да ги има тия професии- учители!
]]>„Мили мами“- МИМИ и МАГИ, ограмотете първо себе си, а после мислете за тази на децата си! Възпитавате ВИЕ, учителят надгражда! Не бягайте от тази отговорност, та това са вашите деца- за цял ЕДИН живот!!!
Здраве за всички!
И кое е по-важно сега, обучението да е наред или хората да останат живи? Аман от „умници“, дето все разсъждават за обучението!
]]>ХА ХА ХА ВЛЕЗТЕ В ЧАС ,ОНЛАЙН НЕ Е ОБУЧЕНИ ,А САМО УВРАЖДАНЕ НА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА !
]]>