Заляха Силвена Роу с помия заради сутрешна снимка

БГ звезди

Кадри видео ФБ

По традиция в България всеки човек, който се появи в публичното пространство бива оплют по най-грозен начин.

Не прави изключение и Силвена Роу.

Топ готвача шеф Силвена Роу от известно време прави видеа с препоръки за здравословно хранене. Много от нейните последователи са възхитени и следват съветите й, доверяват се на професионализма й. Винаги обаче има недоволни, критикуващи, мрънкащи. Именно към тях се обърна шеф Роу.

Вие не може да живеете красив живот, ако говорите и мислите грозни неща. Това, което говоря, записвам, тези видеа с лекции са изцяло за вас, никой не ми плаща, правя го за вас, да разберете, че има някаква ценност, че има значение това с какво се храним. Аз съм шеф готвач с много години опит и моята единствена цел е да ви запозная с точните храни.

И продължи:

Хейтъри винаги ще има, сутринта ме нападнахте, че съм имала черни кръгове под очите, разберете, аз нямам снимачен екип, който да ме подготвя, правя всичко сама от къщи. Това, което говоря мисля, че е по-важно от това как изглеждам.

 

Обидите от рода „ти си готвачка, ходи си режи кромида“ въобще не ме засягат. Това пренебрежение към професиите май само в България го има, никъде другаде не съм го чула.

Нека храната бъде вашето лекарство, завърши с пожелание и оптимизъм шеф Роу.

И разбира се получи огромна подкрепа от хората, които се вслушват в съвети те й и я следват.

Днес изслушах цялата лекция с огромен интерес Беше ми полезно, беше приятно. Ама въобще ме съм ви гледала кръговете или съм търсила кусури. Беше обогатяващо и интересно. Абе тия хора луди ли са да се занимават с глупости и да злобеят, не ги разбирам. Не си струва да ги четете даже, подминавайте ги. Бъдете благословена! И ви благодаря за полезната информация, всеки път! Вдъхновяваща, прекрасна и благословена бъдете!

Силвена, за първи път пиша, за да Ви кажа, че си е голям подвиг да занимавате българска публика . Аз отдавна Ви наблюдавам и се чудя на ентусиазма да образовате Бг хейтъри . Аз не бих се хванала. От уважението в Англия до хейта в Бг. Обичам България , но не и манталитета . Уважение няма към никого и нищо и ,както каза един политически анализатор: “В България никой никого не слуша”.

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …