Харесвам Венета Райкова. Много по добре водеше предаването “ Папараци“. Желая здраве и успех! Честит 8-ми Март!
Венета Райкова: Аз ще празнувам 8 март, харесвам празника на жените
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил ФБ
Успешната писателка на романи и бивша телевизионна водеща Венета Райкова заяви, че подкрепя празника на жените 8 март. Ето какво написа тя:
Аз ще празнувам 8 март, а вие ❣️Харесвам празника на жените и отскоро общувам само с хора, които ме карат да се чувствам жена, а не войник, машина, банкомат… никога не е късно да променим живота си, от нас зависи мили дами 🌺❤️👑

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,
