Васил Божков: Бизнесът е в кома. Въздухът е отровен. Няма вода.
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил ФБ
С отговорите в единственото си интервю за половин година БМБ за пореден път призна участието си в унищожението на държавата. Призна, че той и съучастниците му са погазили Конституцията, унищожавайки компаниите ми, написа Божков в профила си в социалната мрежа.
В момента над българите се извършва геноцид. Здравеопазването и образованието са унищожени. Културата и спортът също. Бизнесът е в кома. Въздухът е отровен. Няма вода.
Цената на този позор и унижение за България ще бъде плащана от всички.
Не историята трябва да съди отговорните за Третата национална катастрофа, а ние.
#БъдетеЗдрави

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари