Коментари на: Vоlkswаgеn трябвa дa взeмe рeшeниe за завода до края на годината https://vihrogon.bg/v%d0%belksw%d0%b0g%d0%b5n-%d1%82%d1%80%d1%8f%d0%b1%d0%b2a-%d0%b4a-%d0%b2%d0%b7e%d0%bce-%d1%80e%d1%88e%d0%bd%d0%b8e-%d0%b7%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%be%d0%b4%d0%b0-%d0%b4%d0%be-%d0%ba%d1%80%d0%b0/ Сайтът на свободния дух Thu, 21 Nov 2019 15:11:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/v%d0%belksw%d0%b0g%d0%b5n-%d1%82%d1%80%d1%8f%d0%b1%d0%b2a-%d0%b4a-%d0%b2%d0%b7e%d0%bce-%d1%80e%d1%88e%d0%bd%d0%b8e-%d0%b7%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%be%d0%b4%d0%b0-%d0%b4%d0%be-%d0%ba%d1%80%d0%b0/#comment-15735 Thu, 21 Nov 2019 15:11:29 +0000 https://vihrogon.bg/?p=70089#comment-15735 какво е форматите ? Пишете разбираемо……

]]>
От: around stojkov https://vihrogon.bg/v%d0%belksw%d0%b0g%d0%b5n-%d1%82%d1%80%d1%8f%d0%b1%d0%b2a-%d0%b4a-%d0%b2%d0%b7e%d0%bce-%d1%80e%d1%88e%d0%bd%d0%b8e-%d0%b7%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%be%d0%b4%d0%b0-%d0%b4%d0%be-%d0%ba%d1%80%d0%b0/#comment-15730 Thu, 21 Nov 2019 10:41:31 +0000 https://vihrogon.bg/?p=70089#comment-15730 То вече е взето в Хърватия ще бъде завода за форматите

]]>