Удължават валидността на документите с още 6 месеца
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка вихрогон.бг
Ново удължаване валидността на българските документи предстои да бъде гласувано. ГЕРБ предложиха нов шестмесечен гратисен период.
Това важи за лични карти, шофьорски книжки и международни паспорти, чиято валидност изтичат до края на година, пише БНР.
Според вносителите, по този начин ще се избегне струпването на хора пред гишетата на МВР в условията на пандемия от коронавирус.
Промяната беше подкрепена от всички депутати от правната комисия.
Предстои гласуването й и в пленарната зала.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари