Удължават извънредната епидемична обстановка до 15 юли
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Извънредната епидемична обстановка да бъде удължена до 15 юли, предлага здравният министър Кирил Ананиев. Решението ще бъде взето на днешното заседание на Министерски съвет, предаде репортер на Novini.bg.
Предложението се базира не само на последните данни, но и на задълбочен анализа на седмична база за развитието на болестта. Данните за последните четири седмици показват, че след 9 юни, би има значително завишаване на отчетените бройки на носителите и болните от COVID-19, заяви министърът на здравеопазването Кирил Ананиев.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари