Труд: Българин се бори за живота си след снимки на „Непобедимите 4“
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка pixabay
Отново инцидент на снимачната площадка. Този път е при снимането на филма „Непобедимите 4“. Трима души са били ранени по време на снимките в Солун, единият от които, българин, в тежко положение, пише „Tруд„.
Според информация ранен е и Джейсън Стейтъм.
Първото нараняване е станало, когато един от тях е паднал от лодката, където е снимана стрелба, и е сериозно ранен. Става дума за българин, чието състояние е критично и продукцията е поканила семейството му в града, тъй като мъжът се бори за живота си.
Втората контузия става, докато се заснемат сцени от филма с масло на заден план. Там каскадьорът е наранил оператор с превозното средство, което се е обърнало и го е завлякъл.
Друг каскадьор е ранен, докато скачал от кола на кола.
Въпреки инцидентите на снимачната площадка на филма, снимките на „Непобедимите 4“ продължават нормално.

Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Мира Добрева оплю любимеца на хиляди
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
Радев: Управляващите са в парализа и чакат санкционираният за корупция по Магнитски да ги уведоми дали ще ги бъде
„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Синоптикът Петър Янков: Идва чувствително застудяване

Няма коментари