Тошко Йорданов: Въобще не ми пука какво говорят от ГЕРБ
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео Нова ТВ
Това коментира в кулоарите на парламента председателят на ПГ на ”Има такъв народ” Тошко Йорданов. ”ГЕРБ не трябва да са в парламента”, каза още той.
Йорданов коментира критиките от тази сутрин от централата на ГЕРБ за „Има такъв народ“, че не е поела отговорността за съставяне на кабинет като първо политическа сила, защото българските граждани очакват стабилно редовно правителство, което да се справи с предизвикателствата пред страната, пише Фрог.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари