Коментари на: Telenor ще изкупува стари телефони https://vihrogon.bg/telenor-%d1%89%d0%b5-%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b8/ Сайтът на свободния дух Wed, 17 Oct 2018 09:56:45 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: косьо https://vihrogon.bg/telenor-%d1%89%d0%b5-%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b8/#comment-2367 Wed, 17 Oct 2018 09:56:45 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22480#comment-2367 Само смартфони и няма значение дали сте абонати на Теленор или не.

]]>
От: Blago https://vihrogon.bg/telenor-%d1%89%d0%b5-%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b8/#comment-2354 Tue, 16 Oct 2018 15:52:04 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22480#comment-2354 само смартфони ли- на снимката има обикновен гсм ???

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/telenor-%d1%89%d0%b5-%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b8/#comment-2344 Tue, 16 Oct 2018 08:39:45 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22480#comment-2344 Услугата „Върни и вземи“ е валидна за всички потребители – физически лица, независимо дали са клиенти на оператора или не.

]]>
От: Митко https://vihrogon.bg/telenor-%d1%89%d0%b5-%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b8/#comment-2337 Tue, 16 Oct 2018 00:46:52 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22480#comment-2337 В отговор на Диана Иванова.

Само за кленти на теленор

]]>
От: Диана Иванова https://vihrogon.bg/telenor-%d1%89%d0%b5-%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b8/#comment-2332 Mon, 15 Oct 2018 18:12:35 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22480#comment-2332 Има ли краен срок за изкупуване?

]]>
От: Диана Иванова https://vihrogon.bg/telenor-%d1%89%d0%b5-%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b8/#comment-2331 Mon, 15 Oct 2018 18:11:12 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22480#comment-2331 Ще се изкупуват ли стари апарати от клиенти на други оператори?А1 или Виваком?

]]>