Тази седмица решават дали децата да са с маска в час
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео Нова ТВ
Досега маската беше задължителна извън класната стая, по коридорите и двора на училищата.
Тази седмица решават дали маските в час да станат задължителни. В момента учениците трябва да носят предпазните средства само в междучасията и когато излизат от класната стая, информира Нова ТВ.
Заболелите и карантинирани ученици досега са повече от 6000, а карантинираните учители и възпитатели – над 750. В повече от 1000 училища в страната пък няма регистриран нито един случай на COVID-19.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари