Коментари на: Таня Петрова, ГЕРБ: 1750 лв средна учителска заплата за 2021 година https://vihrogon.bg/tanja-petrova-gerb-1750-lv-sredna-uchitelska-zaplata-za-2021-godina/ Сайтът на свободния дух Sat, 07 Nov 2020 20:56:45 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Пощальон https://vihrogon.bg/tanja-petrova-gerb-1750-lv-sredna-uchitelska-zaplata-za-2021-godina/#comment-21544 Sat, 07 Nov 2020 20:56:45 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86569#comment-21544 За пощенските служители някой ще помисли ли ?

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/tanja-petrova-gerb-1750-lv-sredna-uchitelska-zaplata-za-2021-godina/#comment-21522 Fri, 06 Nov 2020 21:56:51 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86569#comment-21522 Не, че съм срещу повишението на заплатите на учителите, но защо на лекарите и сестрите нищо не се предлага? Изучат се и напускат страната, за разлика от педагозите, които почти нямат шанс за работа зад граница по специалността. Видя се, че липсата на медицински кадри е огромна…Скоро ще сме добре образована нация, ама само избрани хора ще имат шанса да бъдат лекувани.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/tanja-petrova-gerb-1750-lv-sredna-uchitelska-zaplata-za-2021-godina/#comment-21513 Fri, 06 Nov 2020 16:41:22 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86569#comment-21513 В отговор на Анонимен.

Простотията комунделска не спи.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/tanja-petrova-gerb-1750-lv-sredna-uchitelska-zaplata-za-2021-godina/#comment-21493 Fri, 06 Nov 2020 10:50:14 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86569#comment-21493 Поредния начин за отвличане на вниманието от несвършената работа на управляващите!Писна ни да развяват нашите заплати месеци преди да са факт!?

]]>
От: Мариана Ингилишка https://vihrogon.bg/tanja-petrova-gerb-1750-lv-sredna-uchitelska-zaplata-za-2021-godina/#comment-21460 Wed, 04 Nov 2020 12:36:16 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86569#comment-21460 Как може за 6 месеца да не се създаде софтуеър, пригоден за дистанционно обучение в средните училища. Това с което разполагаме, не е удобно!! Малко е, несъвършено относно проверката и контрола върху знанията на учениците. дадохме им възможност да лъжат, преписват, да не учат, засилихме мързела и безотговорността.Без визуализация на обучението, разчитайки само на някакви камери, които заглушават звука, които не работят, които не са монтирани…какви ли не други оправдания не се чуха….не можге да стане. Трябваше да се създаде система !! Разни приложения към тази и онази платформа-това е само за зрели хора, които осъзнават и искат образованието си. Учениците са незрели и неосъзнати. Правят го по задължение. Контролът е оставен само на родителите, което не е добре . Измества се и се пренебрегва ролята на учителя! Може ли за толкова време и при толкова хора, работещи в образованието, да не се прецени това правилно и да се усъвършенстват платформите???

]]>