Виктор Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/viktor/ Сайтът на свободния дух Fri, 05 Dec 2025 08:45:39 +0000 bg-BG hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 https://vihrogon.bg/wp-content/uploads/2018/04/cropped-29684065_396197574179058_4744611123137824904_n-32x32.jpg Виктор Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/viktor/ 32 32 На крачка от финала на „Ергенът: Любов в рая“ избират най-влюбените двойки https://vihrogon.bg/na-krachka-ot-finala-na-ergenat-ljubov-v-raja-izbirat-naj-vljubenite-dvojki/ Fri, 05 Dec 2025 08:45:39 +0000 https://vihrogon.bg/?p=165080 Кадър БТВ Достатъчно или не времето на участниците, влезли в романтичното шоу да търсят любовта изтича. Доста от тях си мислеха, че ще надянат пръстените накрая, ако се държат един за друг. От продукцията ги изненадаха обаче, като съкратиха розите и половината от тях се виждат извън класацията вече. Няколко …

Материалът На крачка от финала на „Ергенът: Любов в рая“ избират най-влюбените двойки е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадър БТВ

Достатъчно или не времето на участниците, влезли в романтичното шоу да търсят любовта изтича. Доста от тях си мислеха, че ще надянат пръстените накрая, ако се държат един за друг. От продукцията ги изненадаха обаче, като съкратиха розите и половината от тях се виждат извън класацията вече.

Няколко са двойките, формирали се още в самото начало.

Киара и Красимир преживяха доста обрати в отношенията си и война с Шермин. Успяха да намерят пътя един към друг, но дали това е достатъчно ще преценят останалите участници.

Криси и Петър изобщо не тръгнаха добре в началото, но в последствие, нещата между тях се развиха в положителна посока. Двамата изглеждат наистина влюбени и отдадени един на друг.

Отношенията на Габи и Калоян бяха разклатени от скритата истина за миналото на Калоян и Криси, която наскоро излезе наяве. Калоян призна, че познава Криси от реалния живот, като двамата се запознават в гардеробната на столична дискотека. От своя страна Криси обаче отрече да си спомня това запознанство. Това възбуди гнева на Габриела, която категорично се отрече от него, но новите обстоятелства я накараха отново да потърси близост.

Фифи и Йово се радват на компанията си. По всичко им личи, че са наистина щастливи един с друг. Те не са конфликтни участници и винаги избират спокойствието пред скандала.

Дениз и Виктор явно не могат и ден без скандал помежду си. Двамата очевидно се харесват, но са и много различни. Вижданията им за живота са тотално несинхронизирани и това може да се окаже проблем.

Радо и Галена нямат шанс според останалите. Двойката е сравнително нова и двамата тепърва се опознават. Останаха Блага и Дениз, които афишират близост, макар времето, прекарано заедно да е много кратко.

По всичко личи, че Габриела Бланко няма да се даде без бой и от нея може да се очаква всичко. Предстои да видим какво точно ще се случи.

Материалът На крачка от финала на „Ергенът: Любов в рая“ избират най-влюбените двойки е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Ергените влизат в домовете ни от тази вечер, очакват ни изненади https://vihrogon.bg/ergenite-vlizat-v-domovete-ni-ot-tazi-vecher-ochakvat-ni-iznenadi/ Sun, 09 Feb 2025 07:40:38 +0000 https://vihrogon.bg/?p=160593 Кадри БТВ Имението в Шри Ланка, което ще посрещне дамите в новия сезон на „Ергенът“, има телевизионна история. На това място са снимани няколко сезона на словашкия и датски ерген. Мястото е изцяло от дърво и е проектирано и построено от френски архитект, за да увековечи чувствата си към своята …

Материалът Ергените влизат в домовете ни от тази вечер, очакват ни изненади е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри БТВ

Имението в Шри Ланка, което ще посрещне дамите в новия сезон на „Ергенът“, има телевизионна история. На това място са снимани няколко сезона на словашкия и датски ерген.
Мястото е изцяло от дърво и е проектирано и построено от френски архитект, за да увековечи чувствата си към своята съпруга по повод нейния юбилей. След загубата му тя не намира сили да остане сред спомените и продава имението.
Следващият собственик добавя впечатляващ инфинити басейн с невероятна гледка към океана, която ще бъде на разположение на дамите.

Много новости и изненади обещават от продукцията. Това ще е един различен и непознат досега сезон на романтичното риалити. Първата новост е, че дамите сами ще се обличат и приготвят за коктейлите. За тях няма да се грижат множество гримьори и фризьори, това спестява някой лев от бюджета.

Дамите ще имат право да избират, това не е вече привилегия само и единствено на избрания. Всяка си решава дали и с кого ще сподели емоции и да си прецени дали се зараждат чувства  или не. Имат си и предоставено място – бар където да изплакват мъката си от евентуалния отказ или да поклюкарстват. Друг отдушник на емоции ще бъде и бармана, на който ще имат възможност да изплакват мъката си.

От продукцията обещават, че за всички участници предстоят трудни, но вълнуващи дни и въпрос на психика е, кой до кога ще издържи.

Материалът Ергените влизат в домовете ни от тази вечер, очакват ни изненади е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Бутат палавата Лора към 100-те хиляди в Мастър шеф https://vihrogon.bg/butat-palavata-lora-kam-100-te-hiljadi-v-mastar-shef/ Sun, 05 Nov 2023 09:51:49 +0000 https://vihrogon.bg/?p=146698 Кадри БТВ Дали заради флиртовете на които ставаме свидетели в иначе готварското предаване Мастър шеф, журито съставено само от мъже или пък заради не дотам способните кандидат топ готвачи, но шоуто се превърна в женско царство след напускането на предпоследния мъж Виктор, който бе победен от Осман. Мисля, че Осман …

Материалът Бутат палавата Лора към 100-те хиляди в Мастър шеф е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри БТВ

Дали заради флиртовете на които ставаме свидетели в иначе готварското предаване Мастър шеф, журито съставено само от мъже или пък заради не дотам способните кандидат топ готвачи, но шоуто се превърна в женско царство след напускането на предпоследния мъж Виктор, който бе победен от Осман.

Мисля, че Осман отдавна го чака този момент, да е петела в нашия кокошарник, коментираха дамите.

„Ще ме изядете“. С тези думи се обърна Осман към конкурентките си в „Мастър шеф“, след като в мъжки дуел отстрани Виктор и остана последният мъж в шоуто. Осман скрои кофти номер на певеца, като избра двамата да правят десерт, знаейки, че Виктор хич го няма по сладкишите. Това видимо стресна хип-хоп изпълнителя, който през цялото време нервно мята продукти в купите и забрави да спазва рецептата, с която и двамата разполагаха. Стратегията на Осман се оказа печеливша, защото накрая тортата на Виктор се оказа полутечна каша, която не просто не впечатли, а направо си разочарова журито.

След този разгром Виктор, който оцеля след рекордните шест елиминации, се наложи да се сбогува с предаването, но посочи за свой фаворит за спечелване на голямата награда Биляна.

За някои от зрителите не бе дошъл момента Виктор да си ходи, тъй като има дами, които са под неговото ниво успяват с усмивка или по-разголен тоалет и рошава прическа да се задържат все още в предаването.

Толкова талантливи кулинари си заминаха, а хора които нямат място в Мастършеф седят на балкона и се хилят, нямам думи… 🙃

Как е възможно да бутат Лора толкова нагоре?!?!?????!!!!!
Тя не може да готви!!!!!

Лора и Тоби ги лансират и винаги да на балкона. И най безвкусното ядене да сготвят журито си затваря очите.

Въпреки тези мнения Виктор сам си докара напускането. През цялото време беше доста неуверен в собствените си сили, паниката го обхващаше неведнъж и това му донесе доста негативи.

Материалът Бутат палавата Лора към 100-те хиляди в Мастър шеф е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Сладко отмъщение в Черешката: Виктор си го върна мръсно на Станислав https://vihrogon.bg/sladko-otmashtenie-v-chereshkata-viktor-si-go-varna-mrasno-na-stanislav/ Thu, 08 Jun 2023 15:45:49 +0000 https://vihrogon.bg/?p=137363 Кадри Нова ТВ: Сладко отмъщение в Черешката: Виктор си го върна мръсно на Станислав Битката за победа между бившите вече съотборници в Хелс китчън продължава с пълна сила в „Черешката на тортата“, под зоркия поглед на шеф Манчев. Всички с нетърпение очакваха вечерта на победителя Станислав и той наистина не …

Материалът Сладко отмъщение в Черешката: Виктор си го върна мръсно на Станислав е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ: Сладко отмъщение в Черешката: Виктор си го върна мръсно на Станислав

Битката за победа между бившите вече съотборници в Хелс китчън продължава с пълна сила в „Черешката на тортата“, под зоркия поглед на шеф Манчев. Всички с нетърпение очакваха вечерта на победителя Станислав и той наистина не ги разочарова.

Всички бяха възхитени от менюто, което им предложи перничанина, но винаги има едно „но“.

Всички му старания пропаднаха с отнетата му от Виктор точка.

Стани, гъшият дроб някак си не беше моето, всичко останало беше топ, каза той.

Зрителите веднага го нападнаха заради тази несправедливост.

Виктор се изложи много с тези 9 точки. Изключително дребнаво от негова страна.

Как ще имаш забележка към такава вечеря? 🤨

Уникален Станислав! Викторе с тази девятка сам се закопа😀То бива злоба и простотия ,ама чак пък девятка за такова изискано меню май нещо се престара😀😀😀Много подъл!

Верно ли един гъши дроб да спъне отличното представяне на Станислав, но и се съмнявам, че не обича гъши дроб и това като ли че не е причината да му даде 9 точки.

Уникално представяне на Станислав ,страхотни чинии и цялостната композиция отвсякъде.

За вечерта беше топ ниво като в първокласен ресторант, браво!

Браво ! Показа,че е спечелил съвсем заслужено! Всеки може да готви, но да е творец като него в тази група няма! Поне показа , че е най-добрия!

Всичко беше приготвено със знаене и можене. Така се печели. Не с даване на ниски оценки. Дано Виолета спечели. Един реванш. И тя беше достоен финалист със Станислав!

Виктореееее, Викторе….беше моя слабост….до този момент….Ма, ти си бил голямо мрънкало бе….

И да знаеш, злобата не е помогнала на никого….Не бил гъшият дроб неговото….. и к’во…..

Когато то достигнеш това ниво на Станислав и Виолета, ТОГАВА имаш право да критикуваш и да дуднеш кое е твое и кое не….

Идва ред на Виктор да готви и трябва наистина да даде всичко от себе си, за да може поне да се доближи до нивото на Станислав.

 

Материалът Сладко отмъщение в Черешката: Виктор си го върна мръсно на Станислав е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Наталия изложи жестоко шеф Ангелов в Черешката, шеф Манчев не издържа https://vihrogon.bg/natalija-izlozhi-shef-angelov-v-chereshkata/ Tue, 06 Jun 2023 16:28:29 +0000 https://vihrogon.bg/?p=137227 Кадри Нова ТВ: Наталия изложи шеф Ангелов в Черешката Бивши вече готвачи на Хелс китчън мерят сили при Иван Манчев в „Черешката на тортата“. Наталия, Виолета, Цветомира, Станислав и Виктор готвят тази седмица, като първи домакин бе Наталия. Очакванията на зрителите са големи, след като преминаха през строгата школа на …

Материалът Наталия изложи жестоко шеф Ангелов в Черешката, шеф Манчев не издържа е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ: Наталия изложи шеф Ангелов в Черешката

Бивши вече готвачи на Хелс китчън мерят сили при Иван Манчев в „Черешката на тортата“.

Наталия, Виолета, Цветомира, Станислав и Виктор готвят тази седмица, като първи домакин бе Наталия.

Очакванията на зрителите са големи, след като преминаха през строгата школа на шеф Ангелов.

От Ада идваш в кошмара, така шеф Манчев посрещна Наталия.

Да видим какво си научила в хелс китчън.

Не оправда очакванията и на зрители и на шеф Манчев, пък и на останалите си колеги.

Шеф Манчев не издържа и показа недоволството си.

Посредствено приготвената храна и още повече „пльосната“ на масата разочарова Виктор, пък и Станислав, които не си спестиха критиките.

Мрежата бликна от коментари:

Наталия тук доказа, че не умее да готви, и не само.

Показа, че няма никакво отношение към добре сготвената и вкусна храна. В Хелс китчън са я добутали напред незаслужено. Жалко, че отпаднаха добри готвачи преди нея 😐

Срамота, че в Хелс Китчън участва. И разочарования поглед на шеф Манчев беше достатъчен.

А с найлоновите пликчета направо удари дъното. Има хартиени, къде къде по красиво можеше хляба да поднесе и да й беше черешката на тортата

Ужасна картинка!-започваме с облеклото…копчето на дънките.. , домашните яйца с печат ..майонези,питки … завършваме с десерта…плодова чорба😅

Шопска салата пльосната в купа, пиле с картофки и крем карамелче……..Това меню си го готвя всеки ден….Хората очакваха нещо по-завъртяно , все пак е била в Хел Кичън да му се не види!

Бутчета с бира и кубче бульон и пресечена майонеза! 🙈 Всяка средно статистическа домакиня ще се справи и с питката и с вечерята по-добре от нея! След 3 месеца в кулинарно предаване, се представи меко казано посредствено!

Много посредствено представяне за личност с кулинарни претенции. Потресаващо меню, потресаващо изпълнение на една потресаващо неумееща да готви, но със самочувствие на такава, персона. Още в Хелс Китчън бях изумена колко потресаващо далече успя да стигне въпреки явната си некадърност. Простете тавтологията, умишлена е.

Пълно разочарование от това, което видяхме. Сякаш не е била и час в Кухнята на ада. От цялата вечеря прозираше някакво нежелание и апатия и това се видя във всяка чиния, която сервира на масата.

Разочароващо начало, предстои да видим останалите. Дали и те са забравили вече това, което шеф Ангелов им набива три месеца в главите.

Материалът Наталия изложи жестоко шеф Ангелов в Черешката, шеф Манчев не издържа е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Няма жал: Жесток шеф Ангелов унижи Виктор и го изгони https://vihrogon.bg/njama-zhal-zhestok-shef-angelov-unizhi-viktor-i-go-izgoni/ Wed, 12 Apr 2023 12:46:52 +0000 https://vihrogon.bg/?p=134319 Кадри Нова ТВ: Няма жал: Жесток шеф Ангелов унижи Виктор и го изгони Един от най-тихите участници Виктор от Варна напусна надпреварата за 100 000 лв в Хелс китчън. Неговото присъствие не се натрапваше по никакъв начин, не се стреми да изпъкне, да бъде водач. И точно това стана причина …

Материалът Няма жал: Жесток шеф Ангелов унижи Виктор и го изгони е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ: Няма жал: Жесток шеф Ангелов унижи Виктор и го изгони

Един от най-тихите участници Виктор от Варна напусна надпреварата за 100 000 лв в Хелс китчън.

Неговото присъствие не се натрапваше по никакъв начин, не се стреми да изпъкне, да бъде водач.

И точно това стана причина да си тръгне. Участникът не се справи с последната си задача, а именно да бъде лидер и да води отбора си. Нищо от това не се случи на вечерна резервация и логично червените не успяха да издадат нито една поръчка.

Зрителите съжаляват за неговото напускане, защото голяма част от хумора и забавните реплики идваха именно от него.

Шеф Ангелов бе изключително груб към младия мъж и го унижи на изпроводяк, заливайки го със зеленета течност.

Кому бе нужно това?

Зрителите обаче са на страната на младия Виктор:

Добротата ще спаси света! Много добро момче и се надявам да е все така щастлив и жизнерадостен човек!❤

Вииик! Беше един от малкото истински, честни, добронамерени и искащи да се учат хора! Яд ме е на Шефа,че те махна тебе при положение, че Цанко е много много под теб със знания, докато ти имаше желанието и хъса да учиши да се бориш! Варна се гордее с теб момчето ми! ❤

Виктор, вие сте прекрасен човек от вас лъха много доброта и позитивизъм! Бъдете здрав и много щастлив!

Вики, ти беше най приятния събеседник и най забавният от всички ще ни липсваш много. Верни е че не те слушаха и при сините и при червените. Не се коси с усмихнат все бъди и с любов да са изпълнени дните ти. Благословени празнични дни. Бог да благослови теб и всички които обичаш 🙂

Забавен, добронамерен и доверчив, повярва, че момичетата ще му помогнат. Не беше чак толкова голям готвач, но в този живот има и по-важно нещо – да бъдеш добър човек. Успех!

С много любов и пожелания и малка доза съжаление го изпратиха както неговите съотборници, така и зрителите. Но играта напредна доста и както казва шеф Ангелов вече няма място за грешки и повечето започват да се виждат на финал.

Съвсем скоро ще станат един отбор черни куртки – това е мечтата на всеки един от тях.

Материалът Няма жал: Жесток шеф Ангелов унижи Виктор и го изгони е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Шеф Ангелов обърна наопаки кухнята, разделихме се с Мартин https://vihrogon.bg/shef-angelov-obarna-naopaki-kuhnjata-razdelihme-se-s-martin/ Wed, 05 Apr 2023 07:08:59 +0000 https://vihrogon.bg/?p=133758 Кадри Нова ТВ: Шеф Ангелов обърна наопаки кухнята, разделихме се с Мартин Шеф Ангелов смени тотално концепцията в Хелс китчън. Прегрупира отборите на червен почти дамски и син мъжки. След многобройните издънки на вечерна резервация, в кухнята останаха единствено двете момичета – Цветомира и Виолета. Шеф им изпрати Наталия за …

Материалът Шеф Ангелов обърна наопаки кухнята, разделихме се с Мартин е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ: Шеф Ангелов обърна наопаки кухнята, разделихме се с Мартин

Шеф Ангелов смени тотално концепцията в Хелс китчън. Прегрупира отборите на червен почти дамски и син мъжки. След многобройните издънки на вечерна резервация, в кухнята останаха единствено двете момичета – Цветомира и Виолета.

Шеф им изпрати Наталия за подкрепление и така успяха да издадат всички поръчки. Това му даде идея да отдели момичетата в самостоятелен отбор, като към тях присъедини Виктор и Кристиян. Това е новият червен отбор.

Как ще се справят отборите в новите си състави ще видим, но сега Станислав и Кристиан са един срещу друг, дори и отборно. Ще трябва да дават всичко от себе си, за да се докажат кой по-добър като готвач.

Болшинството от зрителите смятат, че Станислав трябваше да си остане в отбора при дамите, а Кристиян да мери сили с печените готвачи в синия. Като че ли симпатиите клонят към Станислав, както вътре сред самите участници, така и при зрителите.

Аз мисля, че трябваше да сложат Станислав, а не Кристиян при жените! Не ми харесва новото разпределение, новият червен отбор е на обречените.

Наталия и Кристиан- жестока комбинация! Очаквам Жоро Игнатов…🤣

Наистина трябваше Станислав да остане при червените, а Кристиян при сините. Иначе е добра идея да съберат и трите жени в един отбор.

Щом е преценил така да бъде ! Ще е интересно да видим Станислав и Васил в един отбор , а по средата Цанко (калпазанко)😁

Кристиян не понася никоя от жените аз мисля че той ще съботира жените ще им прави номера и шеф Ангелов ще го изгони.Шеф Ангелов го разбра що за злобар е разбра му номерата и затова го набута при жените .Така ще го изгони по бързо .
И двамата са добри готвачи, жалко че не се разбират, но това е състезание! Да победи по-добрият!

На мен пък малко изкуствен ми идва този конфликт между Стан и Крис. Прилича ми на зле изигран театър. Честно. Крис не е лош, спомням си, че в началото помагаше на когото може, но после нещо се промени, може би защото всички се обърнаха против него. Донякъде ми напомня на Валентина от предния сезон, която целият отбор не понасяше, а тя всъщност им помагаше и ги дърпаше напред.

Негативни реакции предизвика изгонването на Мартин:

„Да изгони Мартин и да остави Мацоев е като да замени кон за кокошка…Жалко! Мартин беше по – добрият и заслужаваше мястото си в кухнята. Поздравления за доброто представяне “

„Беше най отборния играч и помагаше на всички но добряци не им трябват примери много има вече Никола не спечели Мартин също“

„Изключително грешно решение!

Мартин е добър готвач, отборен играч и най-важното – отговорен човек.
Нито веднъж не си позволи да си измие ръцете с някого, нито веднъж не си премери егото с останалите, не се опита да ги злепостави, за да блесне на техен фон.
Той беше и гласа на здравия разум в много от проблемните ситуации в червената кухня.
Съжалявам, че пътят му във формата приключи толкова рано.
Със сигурност бих предпочел да гледам как хора като Мартин надграждат уменията си, вместо тестостеронната битка между Станислав и Кристиан, които са толкова вглъбени в себе си, че направо са трудни за изтърпяване.
Силно се надявам, че кухнята на Ада ще бъде трамплин за Мартин и той ще успее да продължи устремено напред – някъде, където качествата му ще бъдат оценени подобаващо.“

Материалът Шеф Ангелов обърна наопаки кухнята, разделихме се с Мартин е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Нова коалиция срещу Александра: БТВ изрязали най-големите ѝ истерии в „Ергенът” https://vihrogon.bg/nova-koalicija-sreshtu-aleksandra-btv-izrjazali-naj-golemite-isterii-v-ergenat/ Sat, 04 Jun 2022 11:34:53 +0000 https://vihrogon.bg/?p=116101 кадри bTV Нова порция хейт заля Александра от „Ергенът”, която напусна шоуто, но се оказа най-харесваната от Виктор в реалния живот. „Тя е най-голямата победителка”, това признаха дружно две от участничките в любовната надпревара – Благовеста и Дениз. В предаването COOLt обаче те откровено обвиниха продуцентите и режисьорите на риалитито, …

Материалът Нова коалиция срещу Александра: БТВ изрязали най-големите ѝ истерии в „Ергенът” е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
кадри bTV

Нова порция хейт заля Александра от „Ергенът”, която напусна шоуто, но се оказа най-харесваната от Виктор в реалния живот. „Тя е най-голямата победителка”, това признаха дружно две от участничките в любовната надпревара – Благовеста и Дениз. В предаването COOLt обаче те откровено обвиниха продуцентите и режисьорите на риалитито, че са манипулирали зрителите.

„Не може двайсет участнички да имат лошо отношение към една и това да е от завист. Защо нямаше завист към Марта или към Виктория, които Виктор също харесваше?”, това каза Благовеста, която подчерта, че публиката е видяла далеч не всичко, което се е случвало.

Дениз пък беше категорична, че истериите, в които е изпадала Алекс, са били изрязани от финалния вариант на „Ергенът”. По нейни думи, не останалите жени са атакували напусналата участничка, а именно тя е била големият дразнител в имението на предаването. „Не ние сме я докарали до истерия с лошото си отношение, лошото ни отношение към Александра беше заради истериите ѝ. Но това зрителите не го видяха”, заяви откровено Дениз.

Материалът Нова коалиция срещу Александра: БТВ изрязали най-големите ѝ истерии в „Ергенът” е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Проклятието „Ергенът”: Благовеста и Дениз не могат да си намерят мъже след шоуто https://vihrogon.bg/prokljatieto-ergenat-blagovesta-i-deniz-ne-mogat-da-si-namerjat-mazhe-sled-shouto/ Sat, 04 Jun 2022 11:07:33 +0000 https://vihrogon.bg/?p=116098 кадър bTV Две от най-ярките участнички в шоуто „Ергенът” – Благовеста и Дениз, признаха в интервю с Натали Трифонова, че след края на шоуто изобщо не им е лесно да си намерят половинки. Интересът към тях като знаменитости се е повишил, хората ги спират на улицата и искат да се …

Материалът Проклятието „Ергенът”: Благовеста и Дениз не могат да си намерят мъже след шоуто е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
кадър bTV

Две от най-ярките участнички в шоуто „Ергенът” – Благовеста и Дениз, признаха в интервю с Натали Трифонова, че след края на шоуто изобщо не им е лесно да си намерят половинки. Интересът към тях като знаменитости се е повишил, хората ги спират на улицата и искат да се снимат с тях. Мъжете обаче странят от бившите претендентки за сърцето на Виктор, които станаха обект на обсъждане за цяла България.

И Дениз, и Благовеста в момента са сами, без мъже до себе си. Те признаха пред Натали, че мъжете може би странят от тях именно заради славата и това, че все още одумването им продължава. Дениз веднъж завинаги разясни и ситуацията с нейната бременност, която се оказа само слух.

„Не съм много бременна”, коментира иронично финалистката. „Или още не знаеш”, закачи я Благовеста, която от своя страна призна за пореден път, че не се е престувала, а наистина е била влюбена в ергена Виктор. Тя обаче вече си дала сметка, че той е не по-различен от останалите мъже и вероятно изолацията по време на снимките я е накарало – по нейни думи, да се хване за него като удавник за сламка. Дениз пък заяви, че накрая на „Ергенът” е била хлътнала по Виктор, но това е било само моментно състояние.

Материалът Проклятието „Ергенът”: Благовеста и Дениз не могат да си намерят мъже след шоуто е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Ергенът Виктор на трудовата борса след финала на шоуто https://vihrogon.bg/ergenat-viktor-na-trudovata-borsa-sled-finala-na-shouto/ Sun, 22 May 2022 08:01:14 +0000 https://vihrogon.bg/?p=115296 Кадри видео БТВ Както сам призна във шоуто на Цитиридис Виктор Стоянов в момента е на трудовата борса. Той сподели, че няма нищо срамно в това. Преди шоуто бях управител на фитнес зала и инструктор. Сега работя върху себе си, ходя на уроци по пиано и пеене, както и пиша …

Материалът Ергенът Виктор на трудовата борса след финала на шоуто е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри видео БТВ

Както сам призна във шоуто на Цитиридис Виктор Стоянов в момента е на трудовата борса. Той сподели, че няма нищо срамно в това.

Преди шоуто бях управител на фитнес зала и инструктор. Сега работя върху себе си, ходя на уроци по пиано и пеене, както и пиша книга, каза той. Не мога да разбера защо хората реагираха така, плащам си данъците и имам право на това.

Ще успокоя хората, които се притесняват, живея си много добре в един малък, скромен, хубав апартамент, за щастие и ток имам, не се оплаквам от нищо. В момента се занимавам с хиляда неща.

Той сподели, че се забавлява с меметата, които вървят с него.

Истинска криза беше, когато прекъснаха „Ергенът“ и показаха арестуването на Борисов, каза Цитиридис.

Да спомням си това, колко съобщения получих онази нощ, хората мен ме питат кога ще пуснат пак предаването, припомни си Виктор. Аз така разбрах, че са го спрели.

 

В интервютата след края на шоуто Виктор изглежда вече по-освободен и спокоен, когато разказва за себе си.

Материалът Ергенът Виктор на трудовата борса след финала на шоуто е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Шеф Роу избухна срещу „Ергенът“: Майки, искате ли вашите деца да гледат това нещо https://vihrogon.bg/shef-rou-izbuhna-sreshtu-ergenat-majki-iskate-li-vashite-deca-da-gledat-tova-neshto/ Fri, 20 May 2022 08:05:22 +0000 https://vihrogon.bg/?p=115193 Кадри профил ФБ Силвена Роу и БТВ Много силно обръщение направи шеф Силвена Роу към зрителите, феновете и към всички българи. Тя изказа дълбокото си възмущение от това, което се показва на екран и по-точно романтичното риалити „Ергенът“. Ето нейните думи изпълнени с възмущение както към някои участнички, така и …

Материалът Шеф Роу избухна срещу „Ергенът“: Майки, искате ли вашите деца да гледат това нещо е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри профил ФБ Силвена Роу и БТВ

Много силно обръщение направи шеф Силвена Роу към зрителите, феновете и към всички българи. Тя изказа дълбокото си възмущение от това, което се показва на екран и по-точно романтичното риалити „Ергенът“. Ето нейните думи изпълнени с възмущение както към някои участнички, така и към продукцията, която позволи всичко това да се излъчи.

Искам да говоря за „Ергенът“. Знам, че цяла България се вълнува. За мен специално, една програма, която се прави от българи и за България, не може да промотира коментари като „ти си българско зло“. Няма друга страна, например Америка да сте чули да си викат „американско зло“ или в Турция „турско зло“ или рускинята „руско зло“, но в България всичко може. Моят проблем с „Ергенът“ е следния: Промотира пошлостта, вулгарността. Пишете ми какво научихте от Ергена, дали научихте здравословно хранене, дали научихте здравословна психика, чудесни навици на поведение, етикет, език или научихте вулгарност, обиди, насилие, нахалност.

Съжалявам, но наистина България не е такава, ние имаме милосърдие, култура и прекрасната Александра наистина показа какво означава една българка. Но защо тази отговорност трябва да пада на плещите на една от участничките, защо сега ще й благодарим, разбира се, че й благодарим, но защо върху нея трябва да пада отговорността за спасяване на имиджа, на честа на България. Аз като жена бих искала отношението към жените да е по-добро, а като мъж – Ергенът си знае, продуцентите знаят какво трябва да се направи.

Майки, искате ли вашите деца да гледат това нещо, защо не е представено в по-красива форма, без нахалство, обиди, наглост, подмолност и без кошмарната негативна психика, обърна се тя към българските жени.

Българинът се връща уморен от работа, пуска си телевизора и какво гледа. Натоварва се с негативизъм, ярост, яд, вулгарност. Това ли искаме за нашето поколение, нашите деца. Искам да виждам по нашите телевизии програми правени за нас – българите, не искам да чувам никога вече някой, който казва „българско зло“ и това да се остави в ефир.

Срам на срамотите скъпи хора!, завърши емоцианалното си обръщение шеф Роу.

Много нейни последователи в социалната мрежа подкрепиха справедливото й възмущение:

Единствената достойна участничка напусна снощи точно защото има гордост и самоуважение. Цял сезон гледаме момичета със срамно ниска обща култура, момичета, които се интересуват от финансовото състояние на партньора си повече от колкото от самия него. За жалост това са идолите на подрастващото поколение. За следващия сезон предлагам освен да ги избират по външност и да им правят тестове, които да обхващат неща от елементарна обща култура.

Защото скандалността и пошлостта в Бг за съжаление продава.Продуцентите точно това търсят,затова и държат рускинята за да има интриги

Аз се чудя защо момичетата застанаха зад рускинята,а не зад нашето си момиче,колкото и да е лоша в тяхните очи все пак е българка.

За първи път слушам и гледам Силвена…
По точно презентиране на националния ефир не съм чувала.Аз не гледам БГ ТВ.Чета постове и коментари…имам бегла представа от това и други предавания….Благодаря ти СР, респект!!

Материалът Шеф Роу избухна срещу „Ергенът“: Майки, искате ли вашите деца да гледат това нещо е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Виктор Ергена казва тежката си дума https://vihrogon.bg/viktor-ergena-kazva-tezhkata-si-duma/ Thu, 19 May 2022 06:43:24 +0000 https://vihrogon.bg/?p=115089 Кадри видео БТВ Настъпи часът на истината в най-романтичното риалити „Ергенът“. Виктор е изправен пред труден избор да реши коя от трите дами е тази на сърцето му. Той сподели, че и Александра и Виктория и Дениз са му фаворитки. След три месеца изпълнени с много емоции, кавги, сълзи, романтика, …

Материалът Виктор Ергена казва тежката си дума е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри видео БТВ

Настъпи часът на истината в най-романтичното риалити „Ергенът“. Виктор е изправен пред труден избор да реши коя от трите дами е тази на сърцето му. Той сподели, че и Александра и Виктория и Дениз са му фаворитки. След три месеца изпълнени с много емоции, кавги, сълзи, романтика, една от тях ще бъде щастливата избраница. Зрителите се вълнуваха не по-малко от самите участнички и съпреживяваха заедно с тях драмите и моментите на щастие.

Ма да си кажа честно, и трите му подхождат, имам чувството, че Викторчо като почне да мисли и го заболява главата.

Александра не трябва да се отказва точно сега! Това трябваше да го направи вечерта, в която не изгониха Виктория. Сега е късно и по добре да приеме , да спечели и да натрие носът на злото.

Има два избора пред Виктор. През вечерта на къната на Дениз нарисува красивата си роза, а на Виктория две сърца в едно… Сега или ще ,,откъсне розата“ или ,,ще разбие сърцата“😅

Сериала свършва…Жалко мислех,че ще е като Дързост и Красота 🙂

Виктор със сигурност има съвсем друго разбиране и виждане за истинска жена! Но щом се е хванал на хорото, ще го играе! Сигурна съм, че не харесва нито една от тези!

Е много ясно че Александра! От вчера има ли някой, който да смята още че няма да е тя! Колко още доказателства искате! Самия Виктор си го каза днес! Cheel out and smille! 😁

Материалът Виктор Ергена казва тежката си дума е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>