Павел Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/pavel/ Сайтът на свободния дух Tue, 26 Mar 2024 09:18:13 +0000 bg-BG hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 https://vihrogon.bg/wp-content/uploads/2018/04/cropped-29684065_396197574179058_4744611123137824904_n-32x32.jpg Павел Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/pavel/ 32 32 Мария Игнатова показа любимия си мъж https://vihrogon.bg/marija-ignatova-pokaza-ljubimija-si-mazh/ Tue, 26 Mar 2024 09:18:13 +0000 https://vihrogon.bg/?p=153373 Снимки инстаграм Чаровната дългогодишна водеща на „Господари на ефира“ и настояща на романтичното риалити „Един за друг“ Мария Игнатова, сякаш се дистанцира от съпруга си откакто полицаите го хванаха в нетрезво състояние зад волана. Може би Мария е в по-особени отношения в момента с мъжа си Нойзи, ако съдим по …

Материалът Мария Игнатова показа любимия си мъж е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Снимки инстаграм

Чаровната дългогодишна водеща на „Господари на ефира“ и настояща на романтичното риалити „Един за друг“ Мария Игнатова, сякаш се дистанцира от съпруга си откакто полицаите го хванаха в нетрезво състояние зад волана.

Може би Мария е в по-особени отношения в момента с мъжа си Нойзи, ако съдим по липсата на каквито и да е било техни общи снимки в профила й в социалните мрежи. От доста време тя не е споделяла никакви съвместни дейности с половинката си, а по принцип е доста активна и не крие ежедневието си. За сметка на това пък, блондинката сияе в компанията на друг мъж, за когото признава, че много обича.

Това разбира се е брата на тв водещата, за когото казва, че обича безумно, с който очевидно тя се чувства винаги супер заредена и усмихната.

Потвърждение за това са съвсем пресни снимки в профила й от горска разходка и спорт сред природата.

Брат ми ме заведе да ми покаже къде си е посадил новогодишната елха. Останалото е: „Кой започна пръв?“, пише Мария над кадрите, които бързо приковаха вниманието в мрежата. Павката е любимият ми брат!😄🤘🏼

Отдалеч личи близостта на двамата, може би нелекото им детство ги е сплотило. Няколко опита направи Мария да създаде здраво семейство, от които най-голямото щастие си остава синът й. Порасналото вече момче е гордост за красивата си майка.

Настоящата водеща на „Един за друг“ се радва на любов и одобрение от страна на феновете си, които не спират да я засипват с комплименти.

Поздравления за участието Ви в „Един за друг“. Внасяте много свежест и много ми харесват искрените Ви реакции и емоции.

Невероятно красива, умна и забавна сте! Желая ви щастие!

Прекрасна си! Много те харесвам. Бъди здрава и Благословена!!

И още много все в този дух. Не липсват и романтични обяснения, дано Нойзи не е от ревнивите мъже, но такава красавица винаги е придружена от множество ухажори.

Материалът Мария Игнатова показа любимия си мъж е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Заради страха и паниката на Петър, Фермата напусна Павел https://vihrogon.bg/zaradi-straha-i-panikata-na-petar-fermata-napusna-pavel/ Wed, 15 Nov 2023 09:22:39 +0000 https://vihrogon.bg/?p=147281 Кадри БТВ: Заради страха и паниката на Петър, Фермата напусна Павел Отварянето на плик №11 както се очакваше не донесе нищо добро за обитателите на Фермата или поне за половината от тях. Без бой си тръгна още един от тях след поредица от гласувания, заради различни мнения в отбора на …

Материалът Заради страха и паниката на Петър, Фермата напусна Павел е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри БТВ: Заради страха и паниката на Петър, Фермата напусна Павел

Отварянето на плик №11 както се очакваше не донесе нищо добро за обитателите на Фермата или поне за половината от тях. Без бой си тръгна още един от тях след поредица от гласувания, заради различни мнения в отбора на Елбетица.

Момчето, което влезе в играта по-късно взе страха на останалите мъже с уменията и заявката си за силен противник. Това много добре го виждат особено останалата света троица в отбор на Елбетица – Петър, Жоро и Андрей.

След като разбраха, че им се отваря възможност да отстранят силен играч от противника започна и наддаването кой мъж от Канатица да бъде.

Аз съм за Коко, категоричен бе Петър, като в негово лице вижда най-големия си враг. От всичките Коко е най-опасен и ако ни занулят пендарите до финала ще страдаме страшно много. Той е най-най-логичния избор. Това, което дамите не разбират е, че остават още дуели и още битки. Моето мнение е, че трябва да си тръгнат или Коко или Павел, но вие решавате, обърна се към момичетата той, след като даде насоката си.

Всички те обаче бяха на мнение жена да се изгони Теди или Лили.

Ние за Павката гласуваме, изказа мнението неговото и на Жоро Андрей. Защото той е много силен.

След като се разбра, че двама души ще бъдат имунизирани Петър не се забави с индивидуалната обработка на дамите, за да наложи мнение.

Златен шанс за Елбетица, каза той на Присияна. Помисли реално. Ако отстраним силен мъж и ние побеждаваме във всички дуели, няма да изгубим никой. Ако не отстраним такъв, защото дуелите са предимно мъжки, ще бъде това, което се случваше и досега. Като видя, че с дамите няма да се получи, започна обработката на Жоро с когото не си говореха да този момент.

Ако ударим силен мъж ние всички ще отидем на финал. Сега ако го направим сме фаворити.

Продължи с опитите да навие всички ако не да изгонят Коко, то поне това да е Павел, като обвини дамите, че ги е страх от Лили и Теди затова искат да отстранят жена. Отидоха да гласуват без да са постигнали съгласие как точно да действат, но Петър до последно набиваше, че трябва да е мъж и то силен. За него бе жизнено важно да използва този шанс и да разчисти пътя пред себе си.

Материалът Заради страха и паниката на Петър, Фермата напусна Павел е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Гала и екипът ѝ унижиха Павел https://vihrogon.bg/gala-i-ekipat-unizhiha-pavel/ Wed, 08 Jun 2022 11:13:53 +0000 https://vihrogon.bg/?p=116352 кадри Нова телевизия Павел от рап дуета Павел и Венци Венц’ явно отчаяно се нуждае от постоянни приходи и присъствие в ефир, защото иначе едва ли би се подложил на униженията, които търпи в „На кафе“. След като буйният и своенравен актьор Дарко Ангелов беше изгонен от Гала, за „лошото …

Материалът Гала и екипът ѝ унижиха Павел е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
кадри Нова телевизия

Павел от рап дуета Павел и Венци Венц’ явно отчаяно се нуждае от постоянни приходи и присъствие в ефир, защото иначе едва ли би се подложил на униженията, които търпи в „На кафе“.

След като буйният и своенравен актьор Дарко Ангелов беше изгонен от Гала, за „лошото момче“ с татуировките се отвори шанс, от който той сериозно иска да се възползва. Отношението на титулярите към Павел обаче е като към новобранец в казармата от едно време.

Рапърът буквално „стъпва на пръсти“ в предаването, като внимава да не предизвика дори и най-малкото противоречие.

Павел безпрекословно се съгласява на всичко, което поискат от него „старите“ в екипа. Така той се оказа напъхан в доста смешен надуваем екип на тиранозавър по повод кино рубриката на „На кафе“.

Колегите не проявиха никакво съчувствие, докато гледаха пародийната ситуация. Напротив, докато изтегнати на диванчетата нагъваха пуканки, те накараха Павел да тича из студиото. Ромина Тасевска извади телефона си за да снима унизителния момент, а писателят Георги Блажев изкоментнира в ефир задните му части. Самата Гала пък наблюдаваше цялото упражнение без никакво съчувствие и от позицията на всесилен началник, който може да изгони от предаването всеки, когато си поиска.

Напрежението в екипа на предиобедното шоу по Нова телевизия обаче расте.

Това пролича от думите на шеф Атанас Балкански, който по неясна причина беше подложен на критики от Гала, която заяви, че е намерила друг да готви вместо него в следващите дни. „Тръгнала си всичките да ни махаш, първо Дарко, после мен…“, каза с усмивка кулинарният спец.

 

Материалът Гала и екипът ѝ унижиха Павел е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>