Мария Игнатова Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/marija-ignatova/ Сайтът на свободния дух Tue, 16 Jul 2024 07:08:32 +0000 bg-BG hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 https://vihrogon.bg/wp-content/uploads/2018/04/cropped-29684065_396197574179058_4744611123137824904_n-32x32.jpg Мария Игнатова Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/marija-ignatova/ 32 32 Синът на Мария Игнатова „като две капки вода“ с баща си https://vihrogon.bg/sinat-na-marija-ignatova-kato-dve-kapki-voda-s-bashta-si/ Tue, 16 Jul 2024 07:08:32 +0000 https://vihrogon.bg/?p=156990 Снимки инстаграм профили Чаровната Мария Игнатова винаги е била пред погледите на почитателите си. Макар и рядко, тя все пак показа порасналия си син. Повечето от нас я свързват с Димитър Рачков. Далеч преди да го срещне обаче, Мария бе щастливо омъжена за бизнесмена Петко Димитров, който пък в момента …

Материалът Синът на Мария Игнатова „като две капки вода“ с баща си е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Снимки инстаграм профили

Чаровната Мария Игнатова винаги е била пред погледите на почитателите си. Макар и рядко, тя все пак показа порасналия си син. Повечето от нас я свързват с Димитър Рачков. Далеч преди да го срещне обаче, Мария бе щастливо омъжена за бизнесмена Петко Димитров, който пък в момента е още по-щастливо женен за танцьорката Яна, с която се залюбиха покрай „Денсинг старс“ и имат двама сина.

От връзката си с Петко водещата на „Господари на ефира“ има син – Виктор, когото обаче много рядко показва в социалните мрежи.

„Детето ме учи на мъдрост и търпение“, призна наскоро телевизионната водеща, която отдавна не живее с Димитров. Настоящата му половинка, Яна, се грижи като родна майка за порасналия вече тийнейджър наред с двамата си сина от Димитров.

Баща и син са като две капки вода напук на максимата, че момчетата приличат на майка си. От снимка, която публикува съвсем скоро гордия баща това е видимо.

Синът ми вече е голямо момче, което дори ме успокоява при поредната публикация с лъжи от жълтите медии, похвали се Игнатова, която е забранила на приятелите си да коментират написаното за нея. Самата тя приема с насмешка тези писания, които е омъжваха и развеждаха няколкократно. Според тях и сега е в развод с настоящия си съпруг Нойзи.

Материалът Синът на Мария Игнатова „като две капки вода“ с баща си е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Според зрителите Софи и Тишо са победители в „Един за друг“ https://vihrogon.bg/spored-zritelite-sofi-i-tisho-sa-pobediteli-v-edin-za-drug/ Mon, 20 May 2024 06:26:33 +0000 https://vihrogon.bg/?p=155563 Кадри Нова ТВ Още един сезон на романтичното риалити „Един за друг“ отиде в историята. Три месеца двойките участваха в какви ли не предизвикателства, но най-корави излязоха Михаела и Венци, които грабнаха голямата награда след оспорвана битка на финала. София и Тихомир и Елизабет и Йордан имаха абсолютно същите шансове …

Материалът Според зрителите Софи и Тишо са победители в „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

Още един сезон на романтичното риалити „Един за друг“ отиде в историята. Три месеца двойките участваха в какви ли не предизвикателства, но най-корави излязоха Михаела и Венци, които грабнаха голямата награда след оспорвана битка на финала.

София и Тихомир и Елизабет и Йордан имаха абсолютно същите шансове да грабнат челното място, но психиката им изневери, не успяха да запазят необходимото спокойствие и концентрация, които бяха ключови при това предизвикателство.

И така Михаела и Венци са големите победители в петия сезон на любовно риалити “Един за друг”. Те успяха да обърнат финалната игра в своя полза, въпреки че изоставаха през по-голямата част от изпитанието. Освен победата и чек в размер на 74 344 лв., Михаела и Венци завоюваха и наградата по случай 30-годишнината на Нова ТВ. За първи път в историята на “Един за друг” отпадналите двойки имаха право да гласуват за любимата си двойка на финала и избраха именно перничаните да си тръгнат със специалното отличие на медията.

Оказа се, че любимата двойка на зрителите и техни фаворити са други. София и Тихомир получават огромната подкрепа от хората.

Като са си хванали колкото могат лактите отдолу и прикрепени към тялото ръце много ясно, че ще спечелят. Трябваше да играят с една ръка а не с две. За мен това не е честна победа. Всеки трябваше да държи както Тихомир без да подпира лакътя отдолу, защото това е все едно да играе с две ръце и не дава да се мести ръката. Победители Тишо и Софи.

Истинските победители са Софи и Тишо… много красиво посрещнаха отстрани победата на нагласените победители! Камерата точно ги даваха, показаха колко много се обичат и не спираха да се целуват и гушкат! Прекрасни са!

Най-голямо впечатление направи поведението на Маргарита, която бе в агитката на перничаните. Не спря през цялото време с грозни подвиквания и коментари.

Маргарита опорочи победата на Михаела и Венци. Страшно много се разочаровах от най-позитивното предаване, което беше. Играта беше несправедлива от самото начало от липсата на отделни трасета.

Материалът Според зрителите Софи и Тишо са победители в „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Двойките в „Един за друг“ бяха подложени на нечовешки изтезания https://vihrogon.bg/dvojkite-v-edin-za-drug-bjaha-podlozheni-na-nechoveshki-iztezanija/ Mon, 13 May 2024 06:28:47 +0000 https://vihrogon.bg/?p=155291 Кадри Нова ТВ Борбата за първото място в „Един за друг“ наистина се оказа жестока. Участниците бяха подложени на нечовешки условия в игра за оставане във формата. Те бяха вързани за въжета през кръста, върху които се оказваше опън така, че оставаха без въздух. За допълнение върху тях се изсипваше …

Материалът Двойките в „Един за друг“ бяха подложени на нечовешки изтезания е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

Борбата за първото място в „Един за друг“ наистина се оказа жестока. Участниците бяха подложени на нечовешки условия в игра за оставане във формата. Те бяха вързани за въжета през кръста, върху които се оказваше опън така, че оставаха без въздух. За допълнение върху тях се изсипваше ледена вода. Това на много зрители се видя зверско изпитание.

Това вече надмина всякакви граници!!! Сценаристите Ви са за съд, това е нечовешко бе, нормални ли сте??? И не искам никой да ми обяснява,че никой не ги е пратил на сила там, защото това трябва да е игра, шоу, забавно шоу, а това което причинявате на тези хора е тормоз, мъчение и застрашаване на здравето им!!! Всяка година мислите по някоя такава тъпотия, но тази година избихте рибата с тази олигофренска „игра“!!!

Не знам колко извратено съзнание трябва да има човек, за да представя тези изтезания за „игра“!? Засрамете се, въпреки че нямате ни съвест, ни разсъдък!!!! Никога не бих „играла“ подобни „игри“! Няма сума, която да си заслужава! Направо не мога да ви се начудя, на участниците, защо го правите?!

Аз предлагам другата година им дайте по един пистолет и които оцелеят те да победят …. Какви са тия малоумни игри? Искате да разболеете , хората или да ги потрошите.. това не е игра , а мъчение … баси продукцията деца щяха да измислят по интересна и адекватна игра….

Изключително изтезание е тази игра. Не е и интересно да гледаш как хора не могат да дишат, посинели са им устите, разместват им се вътрешните органи… егати ужаса. Каква физическа издържливост показва това изпитание?!

Това беше кучи студ, коментира Михаела. Той те вкаменява, въжето те дърпа, не можеш да дишаш. Много пъти бях на ръба да се откажа. Мисълта, че сме стигнали дотук ме държеше да не се откажа.

Коланът, който ме опъва притиска много здраво органите ми, коментира и Софи. Цялото това нещо наистина коства болка и енергия.

След повече от час мъчение победители излязоха Ели и Данчо.

Материалът Двойките в „Един за друг“ бяха подложени на нечовешки изтезания е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Голяма драма се вихри в „Един за друг“ https://vihrogon.bg/goljama-drama-se-vihri-v-edin-za-drug/ Mon, 29 Apr 2024 08:46:57 +0000 https://vihrogon.bg/?p=154751 Кадри Нова ТВ Романтичното шоу за влюбени двойки „Един за друг“ изкара не само емоциите между тях. Завързаха се и стойностни приятелства във вилата на любовта. Най-емоционалният мъж е Дани, който бе изправен пред телевизора и подложен на гласуване за изгонване. Въпреки това той не се разстрои за това, че …

Материалът Голяма драма се вихри в „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

Романтичното шоу за влюбени двойки „Един за друг“ изкара не само емоциите между тях. Завързаха се и стойностни приятелства във вилата на любовта. Най-емоционалният мъж е Дани, който бе изправен пред телевизора и подложен на гласуване за изгонване. Въпреки това той не се разстрои за това, че може да си тръгне, а за най-добрия си приятел Петър.

Днес ми стана много кофти за Пешо. Не ме е яд, че сме на елиминация, а че Петя избра Пешо. Чувствам ги и двамата страшно близки.

По-малко гласове получиха полицаите Маргарита и Кристиян от Мрамор и те са поредната двойка, напуснала любовната надпревара. Освен, че не успяха да спечелят отборното предизвикателство, а и при повторното си появяване на телевизора бяха елиминирани от останалите.

Позитивният вот се проведе под влиянието на все по разгарящите се конфликти между двата лагера във Вилата на любовта. Органите на реда в любовното имение Маргарита и Кристиян се превърнаха в седмата елиминирана двойка този сезон.

Зрителите обаче са доволни, тъй като масово изпитваха неприязън към тази двойка.

Полицайчетата от началото са ми неприятни, но отпреди две-три седмици направо са ми противни със злобата и интригантството си. Напълно си заслужиха изгонването. Дилян е много чувствителен и добър. Петя трябва по деликатно да се държи с него и малко мозъче да вкарва. Иначе е най красивата. Галена и Пешо са върха. Много ме кефят тези хора. Стискам им палци за победа, но последните игри са тежки и мисля, че други ще спечелят. Някои по-нахъсани за победа.

Когато Сърцето ти е голямо и душата добра .Емоцията е неминуема в името на доброто !

Ех, Диляне, успя да ме разплачеш и мен.😢 Голяма душичка е това момче. Искрен, и без скрити мисли към никой. Страхотна двойка са. ❤

Радвам се че Делян и Петя продължават! Дани е много добър човек и затова заслужава да стигне до финала, но Петя трябва да се промени и. Да не е така агресивна и непризнателна към него!

Материалът Голяма драма се вихри в „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Най-нехаресваната двойка напусна „Един за друг“ https://vihrogon.bg/naj-neharesvanata-dvojka-napusna-edin-za-drug/ Mon, 22 Apr 2024 08:28:27 +0000 https://vihrogon.bg/?p=154547 Двама от най-противоречивите и дразнещи за останалите участници в ”Един за друг” Румен и Йоана, отпаднаха от надпреварата след изключително емоционална елиминация. Те се изправиха срещу едни от най-близките си хора във Вилата на любовта – полицаите Маргарита и Кристиян. Двойките решиха семейството от Трявна да напусне предаването завинаги и …

Материалът Най-нехаресваната двойка напусна „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Двама от най-противоречивите и дразнещи за останалите участници в ”Един за друг” Румен и Йоана, отпаднаха от надпреварата след изключително емоционална елиминация. Те се изправиха срещу едни от най-близките си хора във Вилата на любовта – полицаите Маргарита и Кристиян.

Двойките решиха семейството от Трявна да напусне предаването завинаги и да се раздели с мечтата си за победа в любовното риалити. Макар Румен да дразнеше доста с пиперливия си език, все пак успя да намери приятели.

Най-слабо с отборното изпитание се справиха те двамата и за тях това означаваше трета поредна елиминация.

Застрашените от елиминация Маргарита и Кристиян се нуждаеха от задължителна победа, за да избегнат първата си среща с телевизора, но поредица от грешки ги изпрати на третото място в класирането.

Въпреки, че стратегически би трябвало да изхвърлят една от най-силните двойки, участниците все пак предпочетоха полицаите пред магазинерите.

Освен дразнители вътре, те бяха такива и за феновете на предаването.

Не ги харесах че, направиха коалицията дърпаха конците и явно Румен заяви че, който не ги подкрепят са под ножа . Не обичам схемаджиите. Моите фаворити са Петър и Галена макар че, няма да спечелят защото са честни и не влизат в схеми ?!

Не ми бяха сред любимците, но ми е чудно защо некоалицията остави много по-силната двойка.

Чудесно! Злобата – вън! Йоана и Румен се оказаха тотално разочарование. Още по-хубаво щеше да бъде, ако падне главата на ламята, но… дано се случи скоро. Радвам се, че София и Тихомир са в играта, надявам се, че ще стигнат далеч, защото отдавна изтече информация, че победителите са Михаела и Венци (за жалост). Това предаване трябва да показва доброта, любов, чисти отношения, приятелства, а не да показват злото чрез лицата на Маргарита и Сияна…

Доволна съм ,че си излязоха. Те са си Един за друг,но не са достойни за финал.

Най-накрая! Йоана може да е злобна, но поне е борбена и можеща, ама то с такъв мъж… няма избор да бъде друга!

Материалът Най-нехаресваната двойка напусна „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Най-харесваната двойка напусна „Един за друг“ https://vihrogon.bg/naj-haresvanata-dvojka-napusna-edin-za-drug/ Mon, 15 Apr 2024 06:43:57 +0000 https://vihrogon.bg/?p=154243 Кадри Нова ТВ Най-големите сладури във Вилата на Любовта – Дарина и Денис от Мадан, напуснаха “Един за друг” след като отпаднаха с един глас. Йордан и Елизабет бяха хората, които решиха кой ще си ходи и кой продължава напред. Малко не им достигна да избегнат елиминациите, но късметът им …

Материалът Най-харесваната двойка напусна „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

Най-големите сладури във Вилата на Любовта – Дарина и Денис от Мадан, напуснаха “Един за друг” след като отпаднаха с един глас. Йордан и Елизабет бяха хората, които решиха кой ще си ходи и кой продължава напред.

Малко не им достигна да избегнат елиминациите, но късметът им изневери. Те имаха нужда от задължителна победа в изпитанието за двойки, но една грешна стъпка ги лиши от спасението, пращайки ги на елиминация срещу семейството на Йоана и Румен.

Предизвикателството за двойки, което ги препъна изискваше бързина, точност и отлична комуникация между партньорите. Дамите бяха въоръжени с дрелка в ръка, а кавалерите влязоха в ролята на навигатори. Задачата за жените беше да спукат осем балона, но не хаотично, а в специфична последователност. Задачата да упътват половинките си в правилна посока бе на техните партньори. Всяка грешна стъпка обаче, носеше на прегрешилите две допълнителни минути към тяхното финално време. С един сбъркан балон и добавени 2 минути Дарето и Денис отидоха на елиминации.

Те постигнаха най-добър финален резултат в предизвикателството, но грешката която допуснаха ги изпрати на телевизора заедно с не толкова харесваните, но пък доста нахъсани за победа Йоана и Румен, които завършиха последни.

Най-добре с изпитанието се справиха полицаите в любовното имение Маргарита и Кристиян, които получиха и възможност да извадят 1000 лева от крайния седмичен бюджет на двойка по техен избор.

С този стремеж за задължителна победа двойката доста дразни зрителите. Особено Йоана е неудържима и готова да гази, но да се докопа до голямата награда. Съпругът й Румен е повече нехаресван, отколкото одобряван не само от феновете пред екрана, но и от обитателите на имението.

Следващия път, когато Румен гласува със сигурност няма да подкрепи двойка която ги подкрепи.

Най-големите сладури! Най-добричките, най-чистите!❤

Двойка за пример! Жалко че си тръгнаха!

Дари и Денис са едни безкрайно добри хора и аз си изревах очите за тях. Свестни, мислещи, сърцати.

Това не беше честно, трябваше да останат Дари и Денис. Момчето си рискува брадата, а тия Йоана и Румен какво направиха – нищо.

Материалът Най-харесваната двойка напусна „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Втората най-мразена двойка напусна Един за друг https://vihrogon.bg/vtorata-naj-mrazena-dvojka-napusna-edin-za-drug/ Mon, 08 Apr 2024 09:23:10 +0000 https://vihrogon.bg/?p=153967 Кадри Нова ТВ След адаша си Ивайло Герасимов, футболистът Ивайло се превърна в най-мразения от двойките във Вилата на любовта. Всички гледат със съжаление половинката му Ивана, как успява да търпи честите му изблици на гняв, нещо, което не се хареса на никой. Двамата напуснаха “Един за друг” след ожесточен …

Материалът Втората най-мразена двойка напусна Един за друг е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

След адаша си Ивайло Герасимов, футболистът Ивайло се превърна в най-мразения от двойките във Вилата на любовта. Всички гледат със съжаление половинката му Ивана, как успява да търпи честите му изблици на гняв, нещо, което не се хареса на никой.

Двамата напуснаха “Един за друг” след ожесточен сблъсък за оцеляване с юристите Йордан и Елизабет и Галена и Петър. В играта те завършиха на второ място, но по време на положителния вот, за тях гласува само една двойка – инфлуенсърката София и съпруга ѝ Тихомир. Това ги срина психически. Ивана сподели по-късно, че такова нещо не е очаквала от останалите

Предизвикателството за оцеляване ги подложи на тест инженерните умения, търпението и работата в екип на трите застрашени двойки. Те трябваше да построят сложна тръбна структура, през която да преведат двете топчета на любовта. Най-бързо със задачата се справиха фермерът Петър и любимата му Галена, осигурявайки си място в надпреварата и през следващата седмица. Този развой на събитията изпрати риалити ветераните Ивана и Ивайло на елиминация срещу младите юристи от Момчилград Йордан и Елизабет.

Много тежко преживя това Ивана, оказа се, че те са най-нехаресваната двойка.

Аз специално не разбрах какви проблеми имат те с нас, каза дамата. В началото всичко беше страхотно, беше много забавно и готино. Аз не съм имала проблеми с нито една жена във вилата. Всичко се обърна в момента на играта с канчетата. До тогава не знаех, че Марги има някакъв проблем с мен.

Зрителите също са на мнение, че тя е страхотна, но Ивайло е невъздържан и на моменти не се държи добре с нея.

Стана ми мъчно за тях… Имат „трески за дялане“, но кой няма…?! 😏 За мен са много по-цветни и интелигентни от някои двойки, които останаха… И повечето двойки гласуваха стратегически – кой ще им е по-лесен противник. А за лицемерните сълзи и сополи и „навън ще се потърсим“, думи нямам… 😄😃 Отвратително е всеки път.

Просто всички двойки се страхуваха от тях. Защото са силни, борбени, амбициозни и ги превъзхождат физически и с интелект. Силна конкуренция са и не биха се унижили да правят коалиция или да участват в такава. Не показаха нито злоба, нито задкулисни игри.

Материалът Втората най-мразена двойка напусна Един за друг е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Перничаните Венци и Михаела май печелят Един за друг https://vihrogon.bg/pernichanite-venci-i-mihaela-maj-pecheljat-edin-za-drug/ Thu, 04 Apr 2024 07:53:06 +0000 https://vihrogon.bg/?p=153794 Снимки инстаграм и кадри Нова ТВ Романтичното риалити „Един за друг“ е все още в разгара си и не е обявена двойката, която печели този сезон. Въпреки това някои от участниците нямат търпение да се похвалят в социалните мрежи. Двойката Михаела и Венцислав публикуваха снимки от романтична ваканция в Истанбул. …

Материалът Перничаните Венци и Михаела май печелят Един за друг е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Снимки инстаграм и кадри Нова ТВ

Романтичното риалити „Един за друг“ е все още в разгара си и не е обявена двойката, която печели този сезон. Въпреки това някои от участниците нямат търпение да се похвалят в социалните мрежи. Двойката Михаела и Венцислав публикуваха снимки от романтична ваканция в Истанбул.

Двамата са се прегърнали на известния площад пред Синята джамия. Освен с туристически забележителности няма как да не пробват и турските изкушения на сладкарството, които са в изобилие там.

Освен Венци и Михаела в мегаполиса на Босфора са някои други двойки от формата. Дарина и Дени също са забелязани там, но не са пред Синята джамия, а са седнали в лъскав мол, където зад тях е написано името на града. Още една двойка, полицайката Маги и Крис, също са се гушнали на същото място като перничаните. Може би някои от двойките са станали близки приятели по време на престоя си в къщата и това приятелство продължава и навън.

Слуховете сочат перничаните Венци и Михаела като победители, и че това пътуване е за да отпразнуват успеха си.

Двамата са живели са заедно в Щатите, но решават да се завърнат в родния си град и създават семейство. Михаела е на 29, а Венцислав на 33. Те са двойка в живота от 7 години, а от две ги радва малката им дъщеричка Вая. Много зрители не харесват лютия характер на Михаела, но пък двойката се представя чудесно в предаването и си е заслужила наградата, ако наистина те са хората, които печелят.

Материалът Перничаните Венци и Михаела май печелят Един за друг е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Рачков сменя Капките с „Един за друг“ https://vihrogon.bg/rachkov-smenja-kapkite-s-edin-za-drug/ Tue, 02 Apr 2024 08:34:41 +0000 https://vihrogon.bg/?p=153676 Кадри Нова ТВ Рачков отново беше във вихъра на импровизациите на сцената на „Като две капки вода“. Естествено негов обект на шегите отново бе Веселин Маринов, който стоически опитва да остане сериозен и строг, но закачките на комика го предизвикват и той да се включи с някоя и друга реплика. …

Материалът Рачков сменя Капките с „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

Рачков отново беше във вихъра на импровизациите на сцената на „Като две капки вода“. Естествено негов обект на шегите отново бе Веселин Маринов, който стоически опитва да остане сериозен и строг, но закачките на комика го предизвикват и той да се включи с някоя и друга реплика.

Рачков тръгна към журито да събира сълзи от Фънки, но след като му бе отказано се обърна към автора на „Лятна жълта рокля“:

Господин Маринов има течност, той ще даде.

Ама аз трябва да се изпотя или може би ти, отказа му певеца, но Рачков не се дава:

Ай махни сакото да видим! ВиК-то да го видим отдолу. В слушалките вече казват „уволнени сте“, обърна внимание и на сценария той.

Ама, има и други формати, бе! Е, Мария ще ме вземе в „Един за друг“, изтърси Рачков, гледайки към бившата си половинка в живота Мария Игнатова, която бе част от публиката на предаването в понеделник вечер.

Това обаче я стъписа и тя през усмивка започна да клати отрицателно глава. За да подсили ефекта от негодуванието си, тя дори размаха пръст, с който да докаже, че е категорично против подобно действие и да полее със студена вода мераците на комика.

Тя не бе единствената, която бе в шок от думите на Рачков. Колегата му Герасим Георгиев – Геро реагира слисано: „Мария?! Тебе?!“

А не бе, кой да вземе, не се даде той. Стана ясно и че в публиката бе неговата майка, заедно с двете му племенички, едната от които имаше рожден ден.

Има зрители, които се подвеждат по закачките им.

Този Веско Маринов няма ли да го разкарат най-накрая. Мега киселият чичко, който само се дразни на Рачков с изказвания в стил „приличаш ми на един актьор Алф“ – не е актьор, а герой.

Материалът Рачков сменя Капките с „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Участничка в „Един за друг“ припадна https://vihrogon.bg/uchastnichka-v-edin-za-drug-pripadna/ Mon, 01 Apr 2024 08:34:08 +0000 https://vihrogon.bg/?p=153604 Кадри Нова ТВ Тази седмица две двойки бяха изправени пред „телевизора“ както казват те мястото на елиминациите. Едни от най-забавните участници в “Един за друг” – Йоана и Румен от Трявна, направиха невъзможното и се спасиха от елиминация и напускане на предаването. Двата поредни загубени залога, седмичният фалит и шестото …

Материалът Участничка в „Един за друг“ припадна е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

Тази седмица две двойки бяха изправени пред „телевизора“ както казват те мястото на елиминациите. Едни от най-забавните участници в “Един за друг” – Йоана и Румен от Трявна, направиха невъзможното и се спасиха от елиминация и напускане на предаването.

Двата поредни загубени залога, седмичният фалит и шестото място в отборното изпитание не успяха да ги сломят. Те успяха да спечелят позитивния вот с четири на три гласа срещу юристите Йордан и Елизабет. Те пък се превърнаха във втората двойка духове в любовното имение след Ивана и Ивайло. Решаващият глас в полза на бедстващите Йоана и Румен дойде от брокера Светослав и съпругата му Сияна, които донесоха спасението им.

Задачата на участниците бе да изберат петте най-големи недостатъка на своите половинки, измежду тридесет възможни избора. Всичко това те трябваше да направят, прикрепени към въжета и използвайки координация, издръжливост и работа в екип.

Доста проблеми изпитаха Сияна и Светослав, в чиято игра нежната половинка едва не припадна. Множеството неуспешни опити да докопа възглавничките така я изтощиха, че тя не можеше да диша и се наложи да влезе лекар и да прегледа състоянието й.

След малко почивка и вода борбената блондинка успя да се освести и продължи играта.

Най-умело се справиха фотографите Петя и Дилян, за които това бе и първи успех в отборните изпитания. Най-бавно със задачата приключи двойката на Йордан и Елизабет от Момчилград, които прескочиха границата от двадесет и седем минути – резултат, който ги прати на телевизора за втори път този сезон.

Никаква реакция на загриженост, от Светльо. Сисито я виждам изоставена след 3, 4 години, много се прикриват като двойка, аз не виждам обич в тях.

Ситуацията наистина изглеждаше притеснителна.
Браво и на двамата – на нея, че се съвзе и на него, че остана спокоен и хладнокръвен, без да всява излишна паника.
Така коментираха зрителите ситуацията с припадъка на Сияна.

Материалът Участничка в „Един за друг“ припадна е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Мария Игнатова показа любимия си мъж https://vihrogon.bg/marija-ignatova-pokaza-ljubimija-si-mazh/ Tue, 26 Mar 2024 09:18:13 +0000 https://vihrogon.bg/?p=153373 Снимки инстаграм Чаровната дългогодишна водеща на „Господари на ефира“ и настояща на романтичното риалити „Един за друг“ Мария Игнатова, сякаш се дистанцира от съпруга си откакто полицаите го хванаха в нетрезво състояние зад волана. Може би Мария е в по-особени отношения в момента с мъжа си Нойзи, ако съдим по …

Материалът Мария Игнатова показа любимия си мъж е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Снимки инстаграм

Чаровната дългогодишна водеща на „Господари на ефира“ и настояща на романтичното риалити „Един за друг“ Мария Игнатова, сякаш се дистанцира от съпруга си откакто полицаите го хванаха в нетрезво състояние зад волана.

Може би Мария е в по-особени отношения в момента с мъжа си Нойзи, ако съдим по липсата на каквито и да е било техни общи снимки в профила й в социалните мрежи. От доста време тя не е споделяла никакви съвместни дейности с половинката си, а по принцип е доста активна и не крие ежедневието си. За сметка на това пък, блондинката сияе в компанията на друг мъж, за когото признава, че много обича.

Това разбира се е брата на тв водещата, за когото казва, че обича безумно, с който очевидно тя се чувства винаги супер заредена и усмихната.

Потвърждение за това са съвсем пресни снимки в профила й от горска разходка и спорт сред природата.

Брат ми ме заведе да ми покаже къде си е посадил новогодишната елха. Останалото е: „Кой започна пръв?“, пише Мария над кадрите, които бързо приковаха вниманието в мрежата. Павката е любимият ми брат!😄🤘🏼

Отдалеч личи близостта на двамата, може би нелекото им детство ги е сплотило. Няколко опита направи Мария да създаде здраво семейство, от които най-голямото щастие си остава синът й. Порасналото вече момче е гордост за красивата си майка.

Настоящата водеща на „Един за друг“ се радва на любов и одобрение от страна на феновете си, които не спират да я засипват с комплименти.

Поздравления за участието Ви в „Един за друг“. Внасяте много свежест и много ми харесват искрените Ви реакции и емоции.

Невероятно красива, умна и забавна сте! Желая ви щастие!

Прекрасна си! Много те харесвам. Бъди здрава и Благословена!!

И още много все в този дух. Не липсват и романтични обяснения, дано Нойзи не е от ревнивите мъже, но такава красавица винаги е придружена от множество ухажори.

Материалът Мария Игнатова показа любимия си мъж е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Скандал сред двойките в Един за друг https://vihrogon.bg/skandal-sred-dvojkite-v-edin-za-drug/ Mon, 25 Mar 2024 08:44:52 +0000 https://vihrogon.bg/?p=153327 Кадри Нова ТВ Маските в „Един за друг“ започнаха да падат една по една. Хармонията, която опитваха да поддържат е напът да се стопи. Провокативните игри, които продукцията им възлага изкара някои извън нерви и естествено най-податливия кибритлия е Ивайло. Провокиран от Маргото, малко му трябваше да си каже какво …

Материалът Скандал сред двойките в Един за друг е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

Маските в „Един за друг“ започнаха да падат една по една. Хармонията, която опитваха да поддържат е напът да се стопи. Провокативните игри, които продукцията им възлага изкара някои извън нерви и естествено най-податливия кибритлия е Ивайло. Провокиран от Маргото, малко му трябваше да си каже какво мисли.

Те не ни харесват, чувствата са взаимни, каза Маргарита.

Направи си сметка как изглеждаш, директно я обиди Ивайло, макар Ивана да опита да замаже положението. Тя ме нападна първа.

Въпреки това зрителите намериха истина в думите на Ивайло и осъдиха поведението на Маргарита, а също и на Сияна.

Ивана е премерена в изказванията си, внимава да не наскърби някого и това е достойно за уважение.
Разочарована съм от изказванията на къдравата девойка Маргарита. Пада ниско и по този начин сама излага себе си. Сияна също беше крайна във включванията си, даже повишаваше тон.

Това е характера на Ивайло и Ивана си го харесва.Той не може да бъде друг за да угоди на Сиана и Маргарита.
А те двечките….Всъщност те казват, че не харесват поведението на Ивайло към половинката си а всъщност истината е , че ги е страх от силата на Ивана.

До вчера предаването беше позитивно, а двойките бяха мили и сладки. Днес двойната игра беше тотал щета, но пък спомогна много скрити лимонки да си покажат рогата. След тази игра почти не остана двойка, която да ми допада🙄

Изгониха Ивайло и Христина,защото Ивайло беше най-умният.
Сега гонят Ивана и Ивайло,защото Ивана е готина.
Ех,…

Провокацията от страна на продукцията успя да разбута розовите облаци из вилата и сега ще се покажат истинските лица на участниците. Затова и не изгониха Ивана и Ивайло, за да провокират понататъшни скандали между участниците.

Ама разбира се оставиха ги да дразнят другите. Само един глас говори, че никой не ги иска, а предаването търси сеира и за това извъртя нещата по този начин. Елементарни сте….жалко …за единия рейтинг се прави, да има циркове

Във всички предавания „различните“винаги остават… поне още време,след като всички са ги „нарочили“.Стратегия на продукциите…

Материалът Скандал сред двойките в Един за друг е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Ивайло и Ивана оцеляха в „Един за друг“ https://vihrogon.bg/ivajlo-i-ivana-oceljaha-v-edin-za-drug/ Mon, 25 Mar 2024 07:56:53 +0000 https://vihrogon.bg/?p=153318 Кадри Нова ТВ Едни от нехаресваните във Вилата на любовта участници в “Един за друг” Ивана и Ивайло се превръщат в първите духове този сезон. Двойките единодушно се обърнаха срещу тях, така беше и с напусналите вече Христина и Ивайло, който лазеше по нервите на всички без изключение. Играта, която …

Материалът Ивайло и Ивана оцеляха в „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

Едни от нехаресваните във Вилата на любовта участници в “Един за друг” Ивана и Ивайло се превръщат в първите духове този сезон.

Двойките единодушно се обърнаха срещу тях, така беше и с напусналите вече Христина и Ивайло, който лазеше по нервите на всички без изключение.

Играта, която им бе възложена, даде възможност на всички влюбени да отговарят на въпроси, свързани с останалите участници. Това донесе със себе си редица провокации, които предизвикаха скандали, тежки думи и напрежение между състезателите. Най-засегнати от отговорите се оказаха футболистът Ивайло и неговата половинка Ивана, които бяха определени като двойката, която не трябва да бъде модел на подражание, а държанието на Ивайло спрямо неговата любима бе осъдено от всички останали. След този смазващ вот срещу себе си бяха елиминирани първи и получиха директен билет към телевизора, където се изправиха срещу симпатичните Денис и Дарина от Мадан.

Ивана и Ивайло не трябва да останат тук, защото това е предаване „Един за друг“, а ние смятаме, че те не са един за друг. Ивана си тръгва само заради Ивайло.

Само на косъм от отпадането, Ивайло и Ивана получиха подарък от съдбата и възможност да продължат своето пребиваване във Вилата на любовта.

От този момент губите правото си да участвате в каквито и да е игри, съобщи им Емо Чолаков. Нямате право да печелите пари и да гласувате на елиминации. Единственото ви право е да живеете с останалите. Докога и защо ще разберете.

В къщата си имаме призраци и е интересно оттук нататък каква ще е тяхната роля сред нас, коментираха част от останалите двойки.

Въпреки, че масово участниците не харесват Ивайло, стана им мъчно за Ивана. На финала Ивайло заяви, че ще опита да разбере защо е това отношение към тях, ще се опита да ги разбере и да се извини. Обеща също на половинката си да стане по-добър и да го покаже на останалите.

Материалът Ивайло и Ивана оцеляха в „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Прекъснаха Един за друг заради политиците https://vihrogon.bg/prekasnaha-edin-za-drug-zaradi-politicite/ Mon, 18 Mar 2024 09:05:48 +0000 https://vihrogon.bg/?p=152956 Кадри Нова ТВ Много зрители и фенове на романтичното риалити „Един за друг“ се възмутиха от прекъсване на най-интересното място заради извънредно включване на пресконференция. Двойките тъкмо бяха във вихъра на играта, където трябваше да преодолеят страховете си, да бъркат в аквариуми, на чиито дъна бяха изписани въпроси и отговори. …

Материалът Прекъснаха Един за друг заради политиците е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри Нова ТВ

Много зрители и фенове на романтичното риалити „Един за друг“ се възмутиха от прекъсване на най-интересното място заради извънредно включване на пресконференция. Двойките тъкмо бяха във вихъра на играта, където трябваше да преодолеят страховете си, да бъркат в аквариуми, на чиито дъна бяха изписани въпроси и отговори.

В нея главни герои бяха змии, червеи, мишки и всякакви гадинки. За жените това беше същински ад и те огласиха къщата с писъци.

Леле, майко навсякъде са! Съскат. Съскат. Млъкнете бе твари, гадни мръсни. Съскат бе, човек! И говорят, бе!, редеше между писъците Михаела. Въпреки това смело продължи задачата си и не се предаде.

Галена бе следващата, която заяви, че тя страх от гадини няма, но като се изправи срещу жабите всичката й смелост се изпари.

Не ме гледай така човек, проговори тя на жабите. Ти не си човек. Те ме умарят в момента, не е смешно.

 

Ужасена от задачата бе и София, на която хлебарките й говореха.

Те излизат отвътре, знаеш ли колко са големи и съскат. Динозавър такъв. Тия не са като нашите в Харманли.

Точно когато и зрителите бяха съпричастни с пищящите и ужасени дами прекъснаха предаването.

Предпочитам да гледам змии, мишки, жаби, отколкото извънредни новини! Аман вече!

Сега остана епизода да не продължи заради тези новини…😤

След неравната битка с тварите все пак дамите успяха да завършат задачата. Единствената двойка, която не взе участие Светозар и Гергана са третите, които напускаха “Един за друг”. Те се провалиха на изпитанието за двойки, след като Гери отказа , заради фобията си от змии и мишки.

За краткото време, в което бяха в предаването успяха да спечелят симпатиите на зрителите.

Заслужаваха да отидат на финал Гери и Светльо. Разбирам я, че не може да бръкне при животните. Хора, когато човек има фобия, много е трудно да го убедиш и страха е много голям. Аз също имам и не бих бръкнала за нищо на света при тези животни. Толкова е силна паниката, че реално не можеш да мислиш с главата си. Ужасно е.

Материалът Прекъснаха Един за друг заради политиците е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Ивайло сипе обиди по изгонилите го от „Един за друг“ https://vihrogon.bg/ivajlo-sipe-obidi-po-izgonilite-go-ot-edin-za-drug/ Mon, 11 Mar 2024 09:29:45 +0000 https://vihrogon.bg/?p=152643 Кадри подкаст ютуб И зрители и участници ясно изразиха мнението си за Ивайло Герасимов и съпругата му, като ги изхвърлиха от „Един за друг“. Така те попаднаха в подкаст с една друга така наречена „звезда“ подвизавала се в „Игри на волята“ – Денислава. Обяснението му за ранното им изгонване тръгна …

Материалът Ивайло сипе обиди по изгонилите го от „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри подкаст ютуб

И зрители и участници ясно изразиха мнението си за Ивайло Герасимов и съпругата му, като ги изхвърлиха от „Един за друг“. Така те попаднаха в подкаст с една друга така наречена „звезда“ подвизавала се в „Игри на волята“ – Денислава.

Обяснението му за ранното им изгонване тръгна естествено с оправдание:

Ние не се вписвахме в тази група събрани вътре, защото сме различни. Усетихме народната любов. Усещаше се едно напрежение и до голяма степен то се въртеше около мен.

И жена му замаза положението като обвини останалите във вилата, че са постъпили така, защото не могат да го надвият с приказки и е нямало кой да го обори в къщата, нещо което хич не е за хвалба, но жената или е влюбена или се страхува да изкаже мнение.

Причината да говоря много е, че те не разбираха какво казвам с две думи, отново опита да засегне интелекта на участниците Ивайло и с това за пореден път доказа, че всеобщото мнение за него е подкрепено и с доказателства. Сравни останалите с десетокласници.

Когато имаш пред себе си второкласници трябва да използваш повече думи, те имат дефицит на знания, думи, мисловна дейност и други неща, които не искам да изброявам. Причина за това, че ни изгониха не е самоувереността ми, а липсата на увереност у другите. Аз имам реална представа кой съм.

В заключение обобщи:

В този живот на сила можеш да вземеш, но на сила не можеш да дадеш, като имаше предвид, че останалите имат някакъв дефицит за да са на нивото му. На глупавите хора не трябва да им се прави отстъпка. Ако ти паднат мачкай колкото можеш

Явно където и да се появи дразни околните и тук го засипаха с неодобрение:

Този индивид Ивайло си е въобразил, че е велик „мислител „, с огромно самочувствие, но в действителност е комплексиран мъж, който избива комплекси с иронично отношение към другите. Жалко, че не попаднаха на умен и интелигентен интервюиращ, за да ги постави на място.

Водещата абсолютно не знае какво да попита и какво да отговори. Супер елементарна. Епизода е интересен, защото гостите са умни и все пак искат да разкажат на зрителите….

Няма друг толкова досаден лаладжия. Ужасно неприятен човек!

Материалът Ивайло сипе обиди по изгонилите го от „Един за друг“ е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>